Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2006, 16:02

Amerykańska premiera Pro Evolution Soccer 2007 w styczniu przyszłego roku

Koncern Konami obwieścił wczoraj światu, że najnowsza odsłona cyklu Pro Evolution Soccer zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych na początku przyszłego roku. Program, którego oficjalny tytuł brzmi Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007, zostanie standardowo wydany na PC, PlayStation 2 i PlayStation Portable (PSP). Konami przygotuje też konwersje na konsole Xbox 360 oraz Nintendo DS.

Koncern Konami obwieścił wczoraj światu, że najnowsza odsłona cyklu Pro Evolution Soccer zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych na początku przyszłego roku. Program, którego oficjalny tytuł brzmi Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007, zostanie standardowo wydany na PC, PlayStation 2 i PlayStation Portable (PSP). Po raz pierwszy w historii Konami przygotuje też konwersje na konsole Xbox 360 oraz Nintendo DS.

Amerykańska premiera Pro Evolution Soccer 2007 w styczniu przyszłego roku - ilustracja #1

Autorzy programu bardzo dbają o serię Pro Evolution Soccer, która przez wielu fanów uznawana jest za zdecydowanie lepszą od niezwykle popularnego cyklu FIFA. Konami pozyskało licencje od piłkarskich władz Holandii, Hiszpanii, Argentyny, Włoch i Szwecji, dzięki czemu występujący w grze wirtualni zawodnicy tych krajów, nie będą musieli korzystać z nieprawdziwych nazwisk. Twórcy pokusili się również o zmiany w mechanice programu, dzięki którym mecze mają być znacznie szybsze oraz o dodanie nowych trybów rozgrywki.

Amerykańska premiera Pro Evolution Soccer 2007 w styczniu przyszłego roku - ilustracja #2
Amerykańska premiera Pro Evolution Soccer 2007 w styczniu przyszłego roku - ilustracja #3
Amerykańska premiera Pro Evolution Soccer 2007 w styczniu przyszłego roku - ilustracja #4

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej