Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2006, 16:02

Amerykańska premiera Pro Evolution Soccer 2007 w styczniu przyszłego roku

Koncern Konami obwieścił wczoraj światu, że najnowsza odsłona cyklu Pro Evolution Soccer zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych na początku przyszłego roku. Program, którego oficjalny tytuł brzmi Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007, zostanie standardowo wydany na PC, PlayStation 2 i PlayStation Portable (PSP). Konami przygotuje też konwersje na konsole Xbox 360 oraz Nintendo DS.

Koncern Konami obwieścił wczoraj światu, że najnowsza odsłona cyklu Pro Evolution Soccer zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych na początku przyszłego roku. Program, którego oficjalny tytuł brzmi Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007, zostanie standardowo wydany na PC, PlayStation 2 i PlayStation Portable (PSP). Po raz pierwszy w historii Konami przygotuje też konwersje na konsole Xbox 360 oraz Nintendo DS.

Amerykańska premiera Pro Evolution Soccer 2007 w styczniu przyszłego roku - ilustracja #1

Autorzy programu bardzo dbają o serię Pro Evolution Soccer, która przez wielu fanów uznawana jest za zdecydowanie lepszą od niezwykle popularnego cyklu FIFA. Konami pozyskało licencje od piłkarskich władz Holandii, Hiszpanii, Argentyny, Włoch i Szwecji, dzięki czemu występujący w grze wirtualni zawodnicy tych krajów, nie będą musieli korzystać z nieprawdziwych nazwisk. Twórcy pokusili się również o zmiany w mechanice programu, dzięki którym mecze mają być znacznie szybsze oraz o dodanie nowych trybów rozgrywki.

Amerykańska premiera Pro Evolution Soccer 2007 w styczniu przyszłego roku - ilustracja #2
Amerykańska premiera Pro Evolution Soccer 2007 w styczniu przyszłego roku - ilustracja #3
Amerykańska premiera Pro Evolution Soccer 2007 w styczniu przyszłego roku - ilustracja #4