Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2019, 15:20

autor: AlexB

Aktualizacje do Control i Fallouta 76 oraz plany sprzedaży FoxNext - wieści

Dziś piszemy o aktualizacjach do Control oraz Fallouta 76, a także firmie Disney, która planuje sprzedanie oddziału 21st Century Fox odpowiedzialnego za gry. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Pierwszy duży patch do Control

Dzięki nowej aktualizacji Control ma działać lepiej. - Aktualizacje do Control i Fallouta 76 oraz plany sprzedaży FoxNext - wieści - wiadomość - 2019-09-11
Dzięki nowej aktualizacji Control ma działać lepiej.

Choć Control okazał się sukcesem artystycznym, nie brakuje w niej wad. W recenzjach najnowszej strzelanki fińskiego studia Remedy wśród najczęściej wymienianych minusów znajduje się nie najlepszy stan techniczny, zwłaszcza na konsoli PlayStation 4. Dlatego też właśnie na platformie firmy Sony w pierwszej kolejności pojawił się pierwszy duży patch do tytułu. Poprawia on kwestie optymalizacji oraz stabilności, a także eliminuje szereg błędów związanych z interfejsem, progresem, dźwiękiem i innymi elementami rozgrywki. Pełną listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

Posiadacze Control na pecetach oraz Xboksach One otrzymają aktualizację w późniejszym terminie. Dokładna data nie została jednak podana.

Łatka nr 13 do Fallouta 76

Kolejną aktualizację, oznaczoną numerem 13, otrzymał również Fallout 76. Jest ona już dostępna na PC, gdzie waży około 1,5 GB, a także PlayStation 4 oraz Xboksie One, na których trzeba ściągnąć niecałe 7 GB. Łatka dodaje do sieciowej produkcji firmy Bethesda szereg nowości i zmian. Wśród nich możemy wymienić wydarzenia publiczne, korekty w balansie oraz usprawnienia w trybie battle royale Nuclear Winter – następną mapę (Morgantown), ulepszony system dobierania graczy oraz sześć świeżych nagród ograniczonych czasowo. Nie zapomniano też o usunięciu kolejnej porcji błędów, z którymi wciąż muszą zmagać się osoby bawiące się tytule. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów, tutaj znajdziecie kompletny spis zawartości patcha numer 13 do Fallouta 76.

Disney planuje sprzedać FoxNext

Choć Marvel Strike Force osiągnęło sukces finansowy, Disney nie chce trzymać u siebie ekipy FoxNext. - Aktualizacje do Control i Fallouta 76 oraz plany sprzedaży FoxNext - wieści - wiadomość - 2019-09-11
Choć Marvel Strike Force osiągnęło sukces finansowy, Disney nie chce trzymać u siebie ekipy FoxNext.

Firma Disney kontynuuje porządki po przejęciu 21st Century Fox. Tym razem ich ofiarą padł FoxNext – oddział nowego nabytku korporacji Myszki Miki, który zajmuje się wydawaniem tytułów VR, AR oraz innych opartych na znanych markach, takich jak mobilne Marvel Strike Force (które w rok od premiery zarobiło 150 milionów dolarów) i The X-Files: Deep State. Jak podaje agencja prasowa Bloomberg, rozrywkowy gigant w osobie jego prezesa, Boba Igera, planuje sprzedaż tej sekcji. Co prawda zainteresowane strony nie skomentowały na razie tego tematu, lecz taki ruch pasowałby do strategii Disneya, który kilka lat temu wycofał się z aktywnego uczestnictwa w branży gier i ograniczyła się jedynie do sprzedawania licencji.

Nie wiadomo, co stanie się z produkcjami przygotowywanymi przez FoxNext w razie jego sprzedaży. Przypominamy, że w planach były chociażby produkcje z uniwersum Obcego. Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się w najbliższej przyszłości.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. One Piece: Pirate Warriors 4
 2. Cthulhu: Books of Ancients
 3. Warplanes: WW1 Sky Aces
 4. Wild West and Wizards
 5. Unrailed!
 6. Star Wars Pinball
 7. Rebel Cops
 8. The Sims 4: Kraina magii
 9. Hatsune Miku: Project Diva MegaMix
 10. Nanotale: Typing Chronicles
 11. Monster Sanctuary
 12. Headliner

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Boreal Blade trailer
 2. The Shattering Teaser
 3. The Yakuza Remastered Collection gamescom 2019 trailer
 4. Wasteland 3 gamescom 2019 trailer
 5. Vigor gamescom 2019 trailer
 6. Wiedźmin 3: Dziki Gon gamescom 2019 trailer
 7. The Sims 4: Kraina magii gamescom 2019 trailer
 8. The Settlers gamescom 2019 trailer
 9. Risk of Rain 2 gamescom 2019 trailer
 10. Remothered: Broken Porcelain gamescom 2019 trailer
 11. Predator: Hunting Grounds gamescom 2019 trailer
 12. Port Royale 4 gamescom 2019 trailer
 13. Papetura zwiastun #1
 14. Pagan Online gamescom 2019 trailer
 15. One Piece: Pirate Warriors 4 gamescom 2019 trailer
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.