Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweWWWANDiOS
Okładka The X-Files: Deep State (WWW)

The X-Files: Deep State

Mobilna przygodówka oparta na serialu Z Archiwum X. W grze poznajemy losy agenta FBI o imieniu Dale, który musi rozwiązać sprawę zdecydowanie wykraczającą poza klasyczne przestępstwa.

Przygodowe | ukryte przedmioty | zagraj za darmo | elementy logiczne | seriale TV

Okładka The X-Files: Deep State (WWW)

data premiery gry:

1lut2018

AND iOS WWW
Kolekcja gier
Obserwuj grę

The X-Files: Deep State to gra oparta na słynnym serialu The X-Files, znanym w Polsce pod tytułem Z Archiwum X. Projekt został wyprodukowany przez studio Creative Mobile, które zasłynęło dzięki takim aplikacjom jak Last Inua i Mushroom Wars. Natomiast wydawcą jest firma FoxNext, udostępniająca tytuł na platformie WWW, AND i iOS w ramach modelu biznesowego free-to-play.

Fabuła

Wydarzenia przedstawione w The X-Files: Deep State rozgrywają się wiosną 2010 roku, czyli pomiędzy historiami ukazanymi w dziewiątym i dziesiątym sezonie serialu Z Archiwum X. Gracze wcielają się w agenta FBI o imieniu Dale, który musi rozwiązać sprawę zdecydowanie wykraczającą poza klasyczne przestępstwa. Po premierze produkcja jest regularnie rozbudowywana o nowe przygody.

Mechanika

The X-Files: Deep State to prosta mobilna przygodówka, mająca pewne naleciałości gatunku visual novel i gier typu hidden object. Rozgrywka prezentowana jest w formie statycznych plansz, na których musimy szukać śladów i wskazówek. Po znalezieniu tropu musimy go zbadać, np. wysyłając znaleziony dowód do analizy do laboratorium czy oddając ciało do autopsji. Wszystkie czynności wymagają czasu i pochłaniają energię, która z czasem się regeneruje, ale jeżeli wyczerpiemy ją całą, nie możemy grać dalej, dopóki się nie odnowi. Oczywiście chętni mogą skorzystać z mikropłatności, przyspieszając niektóre procesy.

Kwestie techniczne

Gra studia Creative Mobile oferuje przyzwoitej jakości oprawę graficzną, aczkolwiek miłośnicy zaawansowanego 3D nie mają tu czego szukać, gdyż tak naprawdę The X-Files: Deep State jest zbiorem statycznych, interaktywnych grafik.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do The X-Files: Deep State

Wymagania wiekowe The X-Files: Deep State

12+

AND
iOS
WWW