Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hitman: Rozgrzeszenie

Hitman Absolution za darmo na GOG.com

Agnieszka Adamus, 12 czerwca 2020, 15:38

Do 15 czerwca na platformie GOG.com można bezpłatnie dodać do swojej kolekcji grę Hitman Absolution, czyli piątą odsłonę cyklu gier akcji o Agencie 47.

Hitman HD Enhanced Collection zapowiedziane

Jakub Błażewicz, 4 stycznia 2019, 18:05

Studio IO Interactive zapowiedziało odświeżenie gier Hitman: Krwawa Forsa i Hitman: Rozgrzeszenie. Pakiet zawierający zremasterowane wersje obu produkcji ukaże się wkrótce na konsolach.

Hitman Absolution i Hitman Blood Money trafią na Xboksa One i PS4?

Adrian Werner, 3 listopada 2018, 09:02

Wszystko wskazuje na to, że na PlayStation 4 i Xboksa One zmierzają gry Hitman: Absolution oraz Hitman: Blood Money, czyli wcześniejsze odsłony popularnej skradankowej serii studia IO Interactive.

Hitman powróci do korzeni - Square Enix skoncentruje się na potrzebach fanów swoich gier

Michał Kułakowski, 31 marca 2014, 21:15

Spółka Square Enix chce, by pracujący dla niej deweloperzy zwrócili się w stronę fanów. Firma ma ponoć porzucić wygórowane ambicje wobec własnych tytułów i zrezygnować z poszukiwania dla nich jak najszerzej grupy odbiorców. Efektem tych zmian będzie, między innymi, nowa odsłona serii Hitman, która powinna powrócić do korzeni cyklu.

Cartoon Games - odc. 106 - Zniżka 2

Marcin Kępski, 17 stycznia 2014, 10:25

Hitman – pierwsze informacje o kolejnej części przygód płatnego zabójcy

Adam Zechenter, 16 stycznia 2014, 18:45

Studio deweloperskie Io-Interactive skierowało list do wszystkich fanów serii Hitman prezentując w ten sposób pierwsze informacje o powstającej kolejnej części przygód płatnego zabójcy.

Square Enix dementuje plotki o anulowaniu kolejnej części Hitmana

Marcin Skierski, 7 stycznia 2014, 09:50

Firma Square Enix zdementowała wczorajsze plotki, jakoby studio IO Interactive anulowało prace nad kolejną częścią serii Hitman. Los marki pozostaje niezagrożony i jeszcze w tym roku doczekamy się większej ilości informacji na temat gry szykowanej na PC oraz konsole nowej generacji.

W Hitman: Rozgrzeszenie w ciągu roku zagrało ponad 6 mln osób

Kamil Zwijacz, 21 listopada 2013, 09:21

Studio IO Interactive poinformowało, że w Hitman: Rozgrzeszenie - kolejną odsłonę popularnej serii gier akcji - zagrało ponad 6 mln osób. W trybie Kontrakty wykonano w sumie 9,5 mln zleceń.

Nowy Hitman w produkcji, mimo to studio IO Interactive zwalnia pracowników

Kamil Zwijacz, 18 czerwca 2013, 08:18

Twórcy serii Hitman, studio IO Interactive, borykają się z wielkimi problemami. Firma przechodzi restrukturyzację, zwalniając w jej ramach sporą część pracowników, anuluje kilka projektów i skupia się na nowej grze.

Tomb Raider, Hitman: Rozgrzeszenie i Sleeping Dogs - sprzedaż gier poniżej oczekiwań Square Enix

Marcin Skierski, 27 marca 2013, 10:00

Poznaliśmy przewidywane wyniki sprzedaży trzech gier wydanych przez firmę Square Enix: Tomb Raider, Sleeping Dogs oraz Hitman: Rozgrzeszenie. Choć wszystkie zdobyły spore grono fanów, to japoński wydawca miał wobec tych produkcji wyższe oczekiwania.

Cel! Pal! #5 - Hitman: Potępienie

Robert Matuszak, 12 lutego 2013, 14:55

Czy książkowy Hitman to twór tak samo dobry jak i jego komputerowy pierwowzór? Recenzja!

Marka Hitman doczeka się kolejnego filmu

Łukasz Szliselman, 6 lutego 2013, 16:55

Agent 47 to tytuł nowego filmu inspirowanego serią gier Hitman. Główną rolę zagra aktor znany z filmów z cyklu Szybcy i Wścieki, Paul Walker. Fabuła nie będzie kontynuacją produkcji z 2007 roku, lecz opowie własną historię.

Wieści ze świata (Far Cry 3, Consortium, Dragon's Dogma, Dishonored) 5/12/12

Marcin Skierski, 5 grudnia 2012, 13:10

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Far Cry 3 oraz Dragon's Dogma, aktualizacji 1.2 do Dishonored, kickstarterowej zbiórce na produkcję RPG o nazwie Consortium, a także wycofaniu facebookowej aplikacji Hire Hitman. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Hitman: Absolution - porównanie ustawień graficznych na PC

Adrian Werner, 23 listopada 2012, 14:38

Hitman: Absolution to jedna z najładniejszych gier ostatnich miesięcy. Przygotowaliśmy dla Was filmik pokazujący różnice pomiędzy niskimi i wysokimi ustawieniami graficznymi najnowszej produkcji studia IO Interactive.

Następnego Hitmana opracuje studio Square Enix Montreal

Adrian Werner, 23 listopada 2012, 12:09

Trwają już prace nad nową odsłoną serii Hitman. Grą nie zajmują się jednak twórcy serii, czyli zespół IO Interactive. Zamiast tego zastępują ich ludzie ze studia Square Enix Montreal.

Wersja kinowa w Hitman: Rozgrzeszenie - jak ją włączyć?

Łukasz Malik, 20 listopada 2012, 12:20

Jeżeli ktoś nie jest fanem polskiego dubbingu, to w Hitman: Absolution możemy grać w wersji z polskimi napisami. Przedstawiamy Wam krótką instrukcję jak to zrobić.

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci bonusem do przedpremierowego zamówienia nowego Hitmana

Bartek Kiljański, 12 listopada 2012, 19:15

Platforma cyfrowej dystrybucji gier Muve Digital przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich fanów przygód Agenta 47. Każdy kto dokona przedpremierowego zamówienia cyfrowego wydania nadchodzącej produkcji IO Interactive będzie miał możliwość darmowego pobrania gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci.

Żyjący świat w nowym zwiastunie gry Hitman: Rozgrzeszenie

Aleksander Kaczmarek, 3 listopada 2012, 17:00

Studio Io Interactive pochwaliło się „żyjącym światem” gry Hitman: Rozgrzeszenie. W 3-minutowym zwiastunie produkcji zobaczyć można m.in. tańczących policjantów i zabójstwo z użyciem... przepychacza do kanalizacji.

Znamy pełną obsadę angielskiej wersji Hitman: Rozgrzeszenie

Łukasz Szliselman, 26 października 2012, 10:40

Firma Square-Enix ujawniła listę aktorów, którzy wystąpią w grze Hitman: Rozgrzeszenie w oryginalnej wersji językowej. Agentowi 47 głosu użycza znany z poprzednich odsłon cyklu David Bateson, który mimo wcześniejszych wątpliwości jednak został poproszony o współpracę.

Co chciałbyś wiedzieć o grze Hitman: Rozgrzeszenie?

Redakcja GRYOnline.pl, 8 października 2012, 12:02

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś interesującego o nowym Hitmanie? Nurtują Cię pewne kwestie i chciałbyś rozwiać wątpliwości? To znakomicie. Zadaj pytanie dotyczące rozgrywki, a my spróbujemy na nie odpowiedzieć w niedalekiej przyszłości.

Pięć poziomów trudności w Hitman: Rozgrzeszenie

Michał Kułakowski, 6 października 2012, 15:11

Gra Hitman: Rozgrzeszenie będzie posiadać pięć różnych stopni trudności. Mają one sprawić, że tytuł pozostanie wyzwaniem zarówno dla amatorów jak i weteranów serii o Agencie 47.

Hitman: Rozgrzeszenie - obejrzyj 18 minutowy zapis rozgrywki w trybie Kontraktów

Adrian Werner, 29 września 2012, 16:34

W sieci pojawił się nowy filmik z gry Hitman: Rozgrzeszenie. Osiemnastominutowy materiał stanowi zapis rozgrywki z trybu Kontrakty i towarzyszy mu komentarz ludzi ze studio IO Interactive.

[UAKTUALNIENIE] Paweł Małaszyński jako Agent 47 w grze Hitman: Rozgrzeszenie

Aleksander Kaczmarek, 26 września 2012, 11:05

Agent 47 nie należy do najbardziej elokwentnych bohaterów świata gier wideo, ale w Hitman: Rozgrzeszenie przemówi głosem Pawła Małaszyńskiego. Gra ukaże się w Polsce w podwójnej - polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej.

Hitman: Rozgrzeszenie – Agent 47 nie pracuje z Windows XP

Szymon Liebert, 6 września 2012, 19:40

Hitman: Rozgrzeszenie nie zadziała pod Windowsem XP. Brak kompatybilności gry z tym ponad dziesięcioletnim systemem operacyjnym potwierdził pracownik studia Nixxes Software, które tworzy konwersję na PC.

Zobacz film z rozgrywki z trybu Kontrakty w grze Hitman: Rozgrzeszenie

Grzegorz Ferenc, 6 września 2012, 13:45

Serwis Machinima zamieścił w sieci film z rozgrywki w Kontrakty – nowy tryb sieciowy w grze Hitman: Rozgrzeszenie. Z niemal 15-minutowego fragmentu gameplay’a dowiadujemy się, skąd wziął się pomysł na tę opcję zabawy i jakie są jej główne zasady.

Wieści ze świata (Hitman: Rozgrzeszenie, Ico, LittleBigPlanet) 4/9/12

Marcin Skierski, 4 września 2012, 12:00

Dziś piszemy m.in. o trybie Purist Mode w grze Hitman: Rozgrzeszenie, łatce wprowadzającej usługę Remote Play w Ico, a także osiągnięciu statusu gold przez LittleBigPlanet w wersji na PlayStation Vita. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Max Payne 3, Hitman: Rozgrzeszenie, Bottom Feeders) 29/8/12

Marcin Skierski, 29 sierpnia 2012, 13:10

Dziś piszemy m.in. o darmowym dodatku DLC do Max Payne 3, aktorze podkładającym głos pod głównego bohatera Hitman: Rozgrzeszenie, a także zapowiedzi gry Bottom Feeders od byłych pracowników studia Zipper Interactive. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Portal 2, Fallout: New Vegas, Hitman: Rozgrzeszenie) 17/8/12

Marcin Skierski, 17 sierpnia 2012, 15:00

Dziś piszemy m.in. o trybie kooperacji w edytorze poziomów do gry Portal 2, specjalnej modyfikacji Fallout: New Vegas, odmienionym poziomie w Hitman: Rozgrzeszenie, a także nowej ofercie dla użytkowników PlayStation Plus. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Kontrakty sieciowym trybem z wyzwaniami w grze Hitman: Rozgrzeszenie

Marcin Skierski, 14 sierpnia 2012, 19:05

Chociaż w grze Hitman: Rozgrzeszenie zabraknie tradycyjnych rozgrywek multiplayer, to twórcy przygotowują sieciowy tryb Kontrakty. Gracze będą w nim przechodzić specjalnie przygotowane wyzwania, walcząc o jak najwyższy wynik punktowy.

Nowy gameplay z gry Hitman: Rozgrzeszenie

Grzegorz Ferenc, 13 lipca 2012, 12:43

Studio IO Interactive udostępniło piętnastominutowy film z rozgrywki z najnowszej odsłony przygód Agenta 47. Chodzi o zapis przejścia misji zaprezentowany na targach E3, opatrzony komentarzem twórców.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 3, Rage, Hitman: Rozgrzeszenie) 6/7/12

Marcin Skierski, 6 lipca 2012, 14:35

Dziś piszemy m.in. o nowej mapie multiplayer do Call of Duty: Modern Warfare 3, aktorce podkładającej głos w Hitman: Rozgrzeszenie, rychłym ogłoszeniu dotyczącym strzelaniny Rage, a także zapowiedziach nowych gier i zestawów odświeżonych klasyków. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Jeszcze bardziej „wypasiona” edycja gry Hitman: Rozgrzeszenie

Aleksander Kaczmarek, 4 lipca 2012, 19:17

Firma Square-Enix szykuje niespodziankę dla największych fanów Agenta 47. Będzie nią Hitman: Absolution Deluxe Professional Edition, czyli jeszcze bogatsza edycja gry, nad którą pracuje studio IO Interactive.

Hitman: Absolution - nowy zapis rozgrywki ukazuje nieliniowość misji

Adrian Werner, 2 czerwca 2012, 15:58

Pojawił się nowy zapis rozgrywki z Hitman: Absolution. Prezentuje on jedną z misji i koncentruje się na elementach skradankowych oraz swobodzie, jaka będą cieszyli się gracze.

Hitman: Rozgrzeszenie wyjdzie 20 listopada na PC i konsolach. Sniper Challenge dodatkiem w pre-orderze

Szymon Liebert, 10 maja 2012, 16:10

Hitman: Rozgrzeszenie trafi do sklepów 20 listopada w wersji na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Osoby, które zamówią pre-order gry mogą liczyć na specjalną minigierkę – Hitman: Sniper Challenge.

Hitman: Rozgrzeszenie w grudniu, GTA V w marcu przyszłego roku?

Michał Kułakowski, 13 kwietnia 2012, 18:50

Według informacji pochodzących z najnowszego numeru magazynu PSM3, w grudniu gracze powinni spodziewac się premiery gry Hitman: Rozgrzeszenie, natomaist debiutu GTA V oczekiwać w marcu 2013 roku.

Ujawniono zawartość „profesjonalnej” edycji gry Hitman: Absolution

Aleksander Kaczmarek, 11 kwietnia 2012, 19:52

Firma Square Enix, wydawca gry Hitman: Absolution, poinformowała, że dzieło studia IO Interactive doczeka się także specjalnej, limitowanej edycji. Głównymi atutami Professional Edition mają być efektowny album z ilustracjami oraz zestaw materiałów typu DLC z dodatkowymi rodzajami uzbrojenia.

Zobacz działanie interaktywnego tłumu w grze Hitman: Rozgrzeszenie

Marcin Skierski, 9 marca 2012, 12:35

Studio IO Interactive zaprezentowało działanie technologii G2-Crowd w grze Hitman: Rozgrzeszenie. To jedna z funkcji silnika Glacier 2, która pozwala na wyświetlanie naraz na ekranie setek animowanych postaci obdarzonych sztuczną inteligencją

W grze Hitman: Rozgrzeszenie zobaczymy tłumy liczące nawet 1200 postaci

Marcin Skierski, 6 marca 2012, 10:35

Jutro na targach Game Developers Conference studio IO Interactive zaprezentuje możliwości G2-Crowd Technology na przykładzie gry Hitman: Rozgrzeszenie. Ten element silnika Glacier 2 pozwoli w jednej chwili wyświetlać na ekranie nawet 1200 animowanych postaci.

Cenega przygotuje polską wersję językową Hitman: Rozgrzeszenie. Gra będzie dostępna po polsku na trzech platformach

Michał Kowalski, 28 lutego 2012, 13:04

Cenega przygotuje spolszczenie gry Hitman: Rozgrzeszenie na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Nowy Hitman wykorzystywać będzie silnik Glacier 2 i ukaże się jeszcze w tym roku.

Wieści ze świata (Mass Effect 3, Hitman, Terraria, RIFT) 26/1/12

Marcin Skierski, 26 stycznia 2012, 13:28

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pudełkowej wersji gry Terraria, dodatkach DLC do Mass Effect 3, zarejestrowanym znaku towarowym Hitman Sniper Challenge oraz pecetowej edycji Sonic the Hedgehog 4: Episode II.

Scenariusz Hitman: Absolution to ponad 2000 stron. Sesje nagraniowe z aktorami już trwają

Mateusz Kądziołka, 20 stycznia 2012, 09:10

Reżyser gry Hitman: Absolution ujawnił, że jeśli weźmiemy pod uwagę tylko linie dialogowe postaci niezależnych, to scenariusz do najnowszej produkcji opowiadającej o przygodach Agenta 47 ma 2000 stron. Dowiedzieliśmy się również, że każda postać kontrolowana przez sztuczną inteligencję ma swoje imię i tożsamość.

W grze Hitman: Absolution pojawi się tryb wyłączający ułatwienia w rozgrywce

Marcin Skierski, 11 stycznia 2012, 19:00

Z informacji ujawnionych w sieci poznaliśmy trochę nowych szczegółów na temat gry Hitman: Absolution. Zwolenników wysokiego poziomu trudności z pewnością ucieszy obecność trybu, w którym wyłączymy interfejs i wszelkie elementy ułatwiające rozgrywkę.

Hitman: Profession - nowy znak handlowy zarejestrowany przez firmę Square Enix

Marek Oramus, 27 grudnia 2011, 09:08

Firma Square Enix zarejestrowała znak handlowy Hitman: Profession, który może wskazywać na tytuł kolejnej odsłony serii gier o płatnym zabójcy.

Twórcy gier Hitman i Kane & Lynch stworzą nową markę

Szymon Liebert, 1 grudnia 2011, 11:55

Twórcy serii Hitman ze studia IO Interactive zajmą się tworzeniem nowej marki po ukończeniu prac nad grą Hitman: Absolution. Deweloper podzieli się na dwie ekipy – jedna pomoże w dalszym rozwoju przygód agenta 47, a druga poświęci się następnemu projektowi.

W Kanadzie powstanie kolejny projekt z serii Hitman

Daniel Kłosiński, 21 listopada 2011, 18:50

Square Enix otwiera w Montrealu nowe studio, które zajmie się produkcją kolejnej odsłony serii Hitman - prawdopodobnie już na nową generację konsol.

Hitman: Absolution - obejrzyj 16 minut zapisu rozgrywki

Adrian Werner, 11 października 2011, 09:30

Hitman: Absolution był jedną z największych niespodzianek tegorocznego E3. Twórcy gry właśnie wypuścili zapis prezentacji z tej imprezy.

Wieści ze świata (Hitman: Absolution, Battlefield 3, Broken Sword) 7/10/11

Piotr Doroń, 7 października 2011, 14:17

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o akcji Humble Frozen Synapse Bundle, Osiągnięciach w Battlefield 3, serialu o przygodach Szalonych Kórlików, a także poziomach trudności w grze Hitman: Absolution.

Wieści ze świata (Resident Evil, Hitman: Absolution, Sony HMZ-T1) 1/09/11

Piotr Doroń, 1 września 2011, 14:22

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości marki Resident Evil, futurystycznym headsecie Sony, obchodach końca Star Wars Galaxies, a także sukcesie studia Playdead. Zapraszamy do lektury.

IO Interactive o produkcji Hitman: Absolution

Michał Kułakowski, 18 sierpnia 2011, 15:10

Producent Hitman: Absolution udzielił wywiadu, w którym dzieli się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi gry.

Hitman: Absolution - nowe informacje

Adrian Werner, 8 sierpnia 2011, 14:23

Na tworzone przez studio IO Interactive Hitman: Absolution czeka wielu graczy, również w naszym kraju. W najnowszym numerze magazynu Xbox World opublikowano zapowiedź tej gry, dzięki czemu dostaliśmy kilka świeżych informacji na jej temat.