Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2012, 12:00

autor: Sarge

Wieści ze świata (Hitman: Rozgrzeszenie, Ico, LittleBigPlanet) 4/9/12

Dziś piszemy m.in. o trybie Purist Mode w grze Hitman: Rozgrzeszenie, łatce wprowadzającej usługę Remote Play w Ico, a także osiągnięciu statusu gold przez LittleBigPlanet w wersji na PlayStation Vita. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Half-Life 2

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Half-Life 2. Dzieło studia Valve możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje 2,38 euro (ok. 10 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Hitman: Rozgrzeszenie

Studio IO Interactive ogłosiło na oficjalnym forum dyskusyjnym, że tryb Purist Mode w grze Hitman: Rozgrzeszenie będzie dostępny od pierwszego uruchomienia nadchodzącego tytułu. Opcja pozwoli wyłączyć wszelkie ułatwienia rozgrywki (pokazywanie najbliższych ruchów przeciwników, interfejs użytkownika itd.), aby jak najbardziej ją utrudnić i przybliżyć do pierwszych części serii. To dobra wiadomość dla fanów klasycznych odsłon, którzy obawiali się, że tryb zostanie odblokowany dopiero po ukończeniu gry z włączonymi ułatwieniami.

Wieści ze świata (Hitman: Rozgrzeszenie, Ico, LittleBigPlanet) 4/9/12 - ilustracja #1
Tryb Purist Mode jest kierowany przede wszystkim w stronę fanów pierwszych części Hitmana

LittleBigPlanet

Na europejskim blogu PlayStation pojawiła się informacja, że gra LittleBigPlanet w wersji na PlayStation Vita osiągnęła status gold. Oznacza to, ze prace nad produkcją zostały ukończone i może ona trafić do tłoczni. LittleBigPlanet na PlayStation Vita zadebiutuje 21 września bieżącego roku w Europie.

Ico

Shuhei Yoshida ze studia Team Ico poinformował za pośrednictwem Twittera, że deweloper niemal skończył prace nad łatką wprowadzającą funkcję Remote Play do gry Ico wchodzącej w skład pakietu Team ICO Collection. Oznacza to, że osoby posiadające wersję na PlayStation 3 będą mogły grać w ten tytuł na przenośnej konsoli firmy Sony. Dzisiejsza wiadomość to odpowiedź na pytania pojawiające się po opublikowanym wczoraj zdjęciu, na którym można było zobaczyć Ico uruchomione na PlayStation Vita. Dokładna data wydania patcha nie jest jeszcze znana.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: