Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 września 2012

Aktualizacja polskiego PS Store (Metal Gear Solid 2 i 3, Zen Pinball 2, nowości w PS+)

Ender, 5 września 2012, 19:20

W tym tygodniu do sklepu trafiły, między innymi, druga oraz trzecia część serii Metal Gear Solid, zręcznościowy Zen Pinball 2 oraz jRPG Agarest: Generations of War Zero. Posiadacze PS+ mogą ściągnąć pełną wersję Red Dead Redemption.

Zobacz fragment rozgrywki z gry The Last of Us z targów PAX Prime

Aver, 5 września 2012, 19:00

W sieci pojawił się film z rozgrywki z gry The Last of Us studia Naughty Dog, zaprezentowany na targach PAX Prime w Seattle. Jest to rozszerzona wersja gameplay’a, który po raz pierwszy pokazano w Los Angeles na E3 2012.

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 3 ukaże się na PC i PlayStation 3 13 września

Aver, 5 września 2012, 15:45

Studio Infinity Ward poinformowało, że dodatek DLC Kolekcja 3 do gry Call of Duty: Modern Warfare 3 ukaże się na PC i PlayStation 3 za nieco ponad tydzień, 13 września. Z jego zawartości mogą się już od pewnego czasu cieszyć posiadacze konsoli Xbox 360 lub abonenci Call of Duty Elite.

W piątek rusza trzeci beta-weekend End of Nations – mamy kody dostępowe

Hed, 5 września 2012, 14:42

Mamy dla Was kody do trzeciej zamkniętej bety End of Nations, która zostanie zorganizowana w najbliższy weekend. Twórcy ze studia Trion Worlds przygotowali na nią nową zawartość.

Wieści ze świata (World of Warcraft: Mists of Pandaria, Call of Juarez) 5/9/12

Sarge, 5 września 2012, 14:30

Dziś piszemy m.in. o premierowych imprezach World of Warcraft: Mists of Pandaria, dacie premiery filmu anime Mass Effect: Paragon Lost, a także możliwości jutrzejszej zapowiedzi nowej odsłony serii Call of Juarez. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Natural Selection 2 wyjdzie w październiku. Znamy wymagania sprzętowe

Hed, 5 września 2012, 13:17

Natural Selection 2 wyjdzie w październiku. Na Steamie pojawiły się wymagania sprzętowej tej strzelanki z elementami strategii czasu rzeczywistego, w której wcielimy się w żołnierzy lub kosmitów.

PS Plus we wrześniu - Machinarium, Red Dead Redemption, zniżka 25% na abonament i inne atrakcje

Sarge, 5 września 2012, 12:25

Red Dead Redemption, Machinarium, Scott Pilgrim vs. The World: The Game oraz Double Dragon Neon to gry, które we wrześniu znajdą się w ofercie PlayStation Plus. Pierwsze tytuły zostaną udostępnione dzisiaj po południu. W tym samym czasie rozpocznie się również promocja na zakup rocznego abonamentu.

Phoenix Wright powróci w Ace Attorney 5

Adrian Werner, 5 września 2012, 11:52

Mamy dobre wieści dla fanów Phoenixa Wrighta. Firma Capcom ogłosiła, że najpopularniejszy prawnik świata gier powróci w Ace Attorney 5. Projekt zmierza na konsolę Nintendo 3DS.

Overhaul Games chce widoku z góry w Baldur’s Gate 3

Hed, 5 września 2012, 11:45

Współzałożyciel firmy Beamdog i studia Overhaul Games powiedział, że Baldur’s Gate 3, o ile kiedykolwiek powstanie, zachowa izometryczne ukazanie akcji. Deweloper nie potwierdził żadnych konkretnych planów odnośnie kontynuacji serii, ale przyznał, że o niej dyskutuje.

Ubisoft oficjalnie kończy z uciążliwymi zabezpieczeniami DRM

Góral, 5 września 2012, 11:35

Francuski wydawca i producent gier wideo – Ubisoft – postanowił definitywnie zakończyć żywot dokuczliwych zabezpieczeń DRM, wymagających stałego połączenia z siecią. Do zabawy wystarczy teraz jednorazowa aktywacja produktu.

Nowe szczegóły dotyczące Lightning Returns: Final Fantasy XIII

luckie, 5 września 2012, 11:22

Kilka świeżych informacji o Lightning Returns: Final Fantasy XIII pojawiło się na łamach japońskiego tygodnika branżowego. Działania gracza będą miały duży wpływ na świat gry. Zmieni się też system walki, w której większy nacisk zostanie położony na akcję.

Temat Red Dead Redemption na PC nie umiera – kolejna plotka rozbudza nadzieje

Aver, 5 września 2012, 11:17

Na stronie usługi Social Club studia Rockstar Games pojawiła się informacja sugerująca, że podczas nadchodzącej imprezy multiplayer w grze Red Dead Redemption zostanie zaanonsowana wersja na PC. Po kilku godzinach dane na witrynie zostały zmienione.

Wprowadzono opłatę 100 dolarów za umieszczenie gry na Steam Greenlight

Sarge, 5 września 2012, 10:55

Firma Valve wprowadziła konieczność wniesienia opłaty w wysokości 100 dolarów za umieszczenie gry na platformie Steam Greenlight. Na taki wymóg zdecydowano się po pojawieniu się wielu nieistniejących projektów, które niepotrzebnie zaśmiecały usługę i dezorientowały jej użytkowników.

12 września dojdzie do ujawnienia iPhone'a 5?

Sarge, 5 września 2012, 09:35

Wygląda na to, że 12 września firma Apple ujawni iPhone'a 5. Tego dnia amerykański koncern zorganizuje bowiem specjalną imprezę, a rozsyłane zaproszenia sugerują, że zobaczymy wtedy nowego smartfona.

Bad Piggies – spin-off Angry Birds we wrześniu

luckie, 5 września 2012, 09:00

Studio Rovio zapowiedziało Bad Piggies, grę nawiązującą do Angry Birds, która dla odmiany pozwoli pokierować poczynaniami zielonych świnek. Koniec z procą – zabawa będzie oparta na nowych zasadach. Świnie przejdą do kontrataku jeszcze w tym miesiącu.

Rozpoczęły się betatesty gry StarCraft II: Heart of the Swarm

Aver, 5 września 2012, 08:56

Firma Blizzard Entertainment poinformowała, że ruszyła beta pierwszego rozszerzenia do gry StarCraft II. Skupia się ona na trybie rozgrywki wieloosobowej i jak na razie jest skierowana do profesjonalnych graczy, przedstawicieli prasy oraz komentatorów e-sportowych, głównie z rejonu Ameryki Północnej. Z czasem do testów zostaną zaproszeni inni gracze.