Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2012, 12:25

autor: Sarge

PS Plus we wrześniu - Machinarium, Red Dead Redemption, zniżka 25% na abonament i inne atrakcje

Red Dead Redemption, Machinarium, Scott Pilgrim vs. The World: The Game oraz Double Dragon Neon to gry, które we wrześniu znajdą się w ofercie PlayStation Plus. Pierwsze tytuły zostaną udostępnione dzisiaj po południu. W tym samym czasie rozpocznie się również promocja na zakup rocznego abonamentu.

Na europejskim blogu PlayStation ujawniono gry, które w tym miesiącu zostaną udostępnione za darmo do ściągnięcia dla użytkowników usługi PlayStation Plus. Przypomniano także o dwutygodniowej zniżce 25% na roczną subskrypcję.

PS Plus we wrześniu - Machinarium, Red Dead Redemption, zniżka 25% na abonament i inne atrakcje - ilustracja #1
Red Dead Redemption

We wrześniu abonenci PlayStation Plus otrzymają cztery kolejne tytuły do pobrania. Zgodnie z zapowiedziami z targów gamescom, tym razem Grą Miesiąca jest Red Dead Redemption. Hit studia Rockstar San Diego zostanie udostępniony dzisiaj po południu i będzie można go ściągnąć za darmo do 2 października. Przy okazji o 50% obniżone zostaną ceny na dodatki DLC do tej produkcji.

Od dzisiaj do 23 października subskrybenci PlayStation Plus pobiorą również niezależną przygodówkę Machinarium. Oferta zostanie zaktualizowana 12 września, kiedy dojdą kolejne dwa tytuły – Scott Pilgrim vs. The World: The Game oraz Double Dragon Neon. Obie chodzone bijatyki będą dostępne do 4 grudnia.

Każda produkcja, która zostanie choćby zaakceptowana do ściągnięcia przez abonenta PlayStation Plus, pozostaje dla niego grywalna do momentu wygaśnięcia subskrypcji. Kiedy taki użytkownik zdecyduje się na jej wznowienie, wszystkie wcześniej wybrane gry ponownie stają się aktywne i można je pobrać na dysk twardy dowolną ilość razy w trakcie obowiązywania abonamentu.

PS Plus we wrześniu - Machinarium, Red Dead Redemption, zniżka 25% na abonament i inne atrakcje - ilustracja #2
Machinarium

Warto przypomnieć także o promocji trwającej od dzisiejszego popołudnia do 19 września. W tym czasie koszt rocznej subskrypcji będzie obniżony o 25% i wyniesie ok. 146 złotych (normalnie jest to 195 złotych). Oferta dotyczy zarówno osób nie korzystających dotychczas PlayStation Plus, jak i obecnych abonentów. Tym drugim w momencie wykupienia rocznej subskrypcji zostanie ona przedłużona o 365 dni, licząc od momentu zakończenia aktualnego członkostwa.

W tej chwili w ofercie PlayStation Plus dostępne są następujące gry: Borderlands, Just Cause 2, Saints Row 2, Lara Croft and the Guardian of Light, Rock of Ages, inFamous 2, LittleBigPlanet 2, Oddworld: Stranger’s Wrath, Outland oraz Dead Space 2. Trzy ostatnie tytuły dzisiaj po południu zostaną zastąpione przez Red Dead Redemption oraz Machinarium. Warto dodać, że jeszcze w tym miesiącu użytkownicy PlayStation Plus otrzymają 1 GB miejsca „w chmurze” na save’y (do tej pory było to 150 MB). Dokładna data wprowadzenia tej zmiany zostanie ujawniona wkrótce.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.