Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 września 2012

Ruszył Kickstarter Nexus 2: The Gods Awaken, czyli kontynuacji słynnej kosmicznej strategii z 2004 r.

Adrian Werner, 29 września 2012, 19:12

Mamy dobre wieści dla fanów kosmicznej strategii Nexus: The Jupiter Incident. Na serwisie Kickstarter wystartowała zbiórka, której celem jest sfinansowanie produkcji drugiej części tej gry.

Hitman: Rozgrzeszenie - obejrzyj 18 minutowy zapis rozgrywki w trybie Kontraktów

Adrian Werner, 29 września 2012, 16:34

W sieci pojawił się nowy filmik z gry Hitman: Rozgrzeszenie. Osiemnastominutowy materiał stanowi zapis rozgrywki z trybu Kontrakty i towarzyszy mu komentarz ludzi ze studio IO Interactive.

Sony zaskoczone słabym wsparciem wydawców dla PlayStation Vita

Hed, 29 września 2012, 12:29

Szef Sony Worldwide Studios przyznał, że firmę zaskoczyło słabsze wsparcie dla deweloperów zewnętrznych dla PlayStation Vita po premierze konsoli. Koncern wie, co należy zrobić, aby zmienić taką sytuację.

Gra XCOM: Enemy Unknown pokazana w interaktywnym zwiastunie

Hed, 29 września 2012, 11:42

Studio Firaxis wypuściło interaktywny zwiastun XCOM: Enemy Unknown, który pokazuje przed jakimi wyborami staniemy w grze. Materiał jest niezłym uzupełnieniem opublikowanego niedawno dema.

Ruszyło nowe Indie Royale

Adrian Werner, 29 września 2012, 11:31

Ruszyła nowa edycja Indie Royale, dzięki której można zakupić w atrakcyjnej cenie zestaw gier niezależnych. Tym razem w ofercie znalazły się m.in. Hector: Badge of Carnage, The Adventures of Shuggy, Chime i Dangerous High School Girls In Trouble!.

Sprzedaż FIFA 13 w Polsce – PlayStation 3 najpopularniejszą platformą?

Aver, 29 września 2012, 10:35

W oczekiwaniu na pierwsze oficjalne dane sprzedaży gry FIFA 13 w naszym kraju, przyjrzeliśmy się wynikom osiąganym przez produkcję EA Sports w Sklepie GRY-OnLine. Zaobserwowaliśmy ciekawy trend – w pierwszych dniach obecności produkcji na rynku, wbrew powszechnej opinii, wersja na PC wcale nie jest tą preferowaną przez klientów.

Dishonored „ozłocony”. Bethesda potwierdza datę premiery

Hed, 29 września 2012, 10:28

Dishonored wszedł w fazę „złotą”, co oznacza, że wkrótce będzie gotowy, aby trafić na półki sklepowe. Firma Bethesda potwierdził datę premiery nowej gry studia Arkane.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na 29-30 września (Ridge Racer Unbounded, Renegade Ops, Silent Hunter 5)

Olek, 29 września 2012, 10:11

Przestawiamy zestawienie najciekawszych ofert w dystrybucji cyfrowej. W ten weekend (29-30 września) okazyjnie kupić można gry: Ridge Racer Unbounded, Renegade Ops, Napoleon: Total War, Silent Hunter 5 i wiele innych.

Wygraj komputer na premierę Might & Magic: Heroes VI - Danse Macabre Adventure Pack!

Maciej Jałowiec, 29 września 2012, 10:00

Wraz z wydawcą gier Ubisoft, zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym z okazji premiery dodatku Might & Magic: Heroes VI - Danse Macabre Adventure Pack.