Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2012, 11:31

autor: Adrian Werner

Ruszyło nowe Indie Royale

Ruszyła nowa edycja Indie Royale, dzięki której można zakupić w atrakcyjnej cenie zestaw gier niezależnych. Tym razem w ofercie znalazły się m.in. Hector: Badge of Carnage, The Adventures of Shuggy, Chime i Dangerous High School Girls In Trouble!.

Ruszyło nowe Indie Royale (m.in. Hector: Badge of Carnage, The Adventures of Shuggy, Chime i Dangerous High School Girls In Trouble!)) - ilustracja #1

Ruszyła kolejna edycja Indie Royale, czyli akcji, która pozwala bardzo tanio nabyć pakiet ciekawych gier niezależnych. W najnowszym zestawie znalazły się następujące pozycje:

 1. Hector: Badge of Carnage
 2. Chime
 3. The Adventures of Shuggy
 4. Dangerous High School Girls In Trouble!
 5. The Network

Aby nabyć ten pakiet musicie wpłacić cenę minimalną, która obecnie wynosi 4,26 euro, czyli w przeliczeniu niecałe 18 złotych. Natomiast jeśli zapłacicie 8 euro lub więcej, to otrzymacie również:

 1. Grę Witch’s Yarn
 2. Dwa albumy muzyczne (w formacie mp3 lub FLAC) zespołu SAVESTATES

Warto zaznaczyć, że Indie Royale działa na trochę innych zasadach niż większość akcji tego typu. Cena minimalna kształtowana jest bowiem przez działania samych kupujących. Im więcej osób zdecyduje się zapłacić najmniejszą możliwą kwotę, tym wyższa się ona staje. Jednocześnie jednak osoby, które wydadzą na zestaw więcej niż muszą obniżają cenę dla przyszłych klientów. W sumie skutkuje to systemem, gdzie opłaca się dokonać zakupu jak najwcześniej.

 1. Indie Royale – strona oficjalna

Najnowsze Indie Royale zawiera raczej mało znane, ale mimo to bardzo ciekawe produkcje, które za tak niską cenę warto dołączyć do swojej kolekcji. Hector: Badge of Carnage to humorystyczna przygodówka point-n-click, w której jako zmęczony życiem policjant w średnim wieku próbujemy zaprowadzić porządek na ulicach niewielkiej mieściny znanej jako Clappers Wreake. Gra łączy kreskówkową grafikę z wulgarnymi, ale jednocześnie bardzo udanymi żartami. Natomiast Chime to gra logiczna, w której zapełniamy pola klockami, odblokowując przy okazji znane utwory. Z kolei The Adventures of Shuggy to udana dwuwymiarowa platformówka, w której jako młody wampir musimy oczyścić niedawno oddziedziczoną rodową posiadłość z panoszących się w niej potworów. Zainteresowanym polecamy obejrzenie przygotowanego przez tvgry.pl materiału video poświęconego tej produkcji:

 1. Indyk! - Adventures of Shuggy

Warto jeszcze zwrócić uwagę na obecne Dangerous High School Girls in Trouble!. To nietypowa produkcja, która za pomocą elementów zaczerpniętych gier planszowych i symulacji społecznościowych opowiada ciekawą oraz w dużym stopniu nieliniową historię amerykańskiego liceum z lat 20-tych ubiegłego wieku.