Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2012, 10:28

autor: Hed

Dishonored „ozłocony”. Bethesda potwierdza datę premiery

Dishonored wszedł w fazę „złotą”, co oznacza, że wkrótce będzie gotowy, aby trafić na półki sklepowe. Firma Bethesda potwierdził datę premiery nowej gry studia Arkane.

Dishonored „ozłocony”. Bethesda potwierdza datę premiery - ilustracja #1
Dishonored gotowy do akcji.

Firma Bethesda ujawniła, że gra Dishonored została „ozłocona”, a więc trafiła do tłoczni i niedługo będzie gotowa, aby pojawić się na półkach sklepowych. Wydawca potwierdził przy okazji datę premiery – w Europie odbędzie się ona 12 października na trzech platformach: PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3. Już niedługo przekonamy się, czy tytuł tworzony przez współautorów Deus Ex i System Shock 2 spełni oczekiwania.

Prace nad produkcją trwały ponad trzy lata i brały w nich udział dwa oddziały studia Arkane (z Lyonu i Austin), które dało się poznać graczom z dwóch tytułów: Arx Fatalis oraz Dark Messiah of Might and Magic (deweloper pomagał też przy BioShock 2). Dishonored ma szansę stać się kolejnym „kultowym” i miejmy nadzieję popularnym dziełem Arkane. Zainteresowanie grą jest duże, a same pomysły w niej zawarte mogą imponować.

W Dishonored przeniesiemy się do miasta Dunwall, wzorowanego na industrialnych aglomeracjach z początku XX wieku. Głównym bohaterem gry jest Corvo Attano, ochroniarz wrobiony w zabójstwo cesarzowej, której służył. Cechami charakterystycznymi Dishonored mają być otwarta struktura misji i duża swoboda działania. Corvo otrzyma też szereg nietypowych zdolności, jak np. możliwość zatrzymania czasu.

  1. Oficjalna strona Dishonored
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dishonored

Dishonored