Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 września 2012, 14:42

autor: Hed

W piątek rusza trzeci beta-weekend End of Nations – mamy kody dostępowe

Mamy dla Was kody do trzeciej zamkniętej bety End of Nations, która zostanie zorganizowana w najbliższy weekend. Twórcy ze studia Trion Worlds przygotowali na nią nową zawartość.

W piątek rusza trzeci beta-weekend End of Nations – mamy kody dostępowe - ilustracja #1
Kolejna okazja do przetestowania End of Nations.

W najbliższy weekend odbędą się trzecie zamknięte beta-testy End of Nations, w których możecie wziąć udział dzięki promocji przygotowanej we współpracy z firmą Trion Worlds. Wydarzenie rozpocznie się w piątek o godzinie 6:01 i potrwa do poniedziałku (do godziny 5:59). Producent pokaże i przetestuje w nim sporo usprawnień, w tym wyspecjalizowane kompanie elitarne, dostępne zarówno po stronie Shadow Revolution, jak i Liberation Front.

  1. Start bety: piątek, 7 września, 6:01
  2. Koniec bety: poniedziałek, 10 września, 5:59

Żeby sprawdzić w akcji strategię sieciową studia Trion Worlds, wystarczy udać się na naszą stronę promocyjną, aby odebrać stosowny kod i później przypisać go do swojego konta. Liczba kluczy jest limitowana, więc zachęcamy do udziału tylko osoby, które naprawdę mają zamiar pograć. Ważne jest też to, że przed rozpoczęciem gry trzeba zaakceptować warunki umowy o zachowaniu poufności w odpowiedniej zakładce ustawień konta.

Dostęp do bety można uzyskać także na inne sposoby – rejestrując się na oficjalnej stronie End of Nations, wygrywając kody w konkursach organizowanych na profilach społecznościowych poświęconych grze, lub kupując cyfrową wersję End of Nations Founder’s Edition. Produkcja jest strategią czasu rzeczywistego, w której walki rozgrywają się przy udziale kilkudziesięciu osób w jednym, wspólnym świecie. Po więcej szczegółów odsyłamy do zapowiedzi.

  1. Odbierz kod do bety End of Nations
  2. Test gry End of Nations, darmowego MMORTS-a twórców Command & Conquer