Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2012, 15:45

autor: Aver

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 3 ukaże się na PC i PlayStation 3 13 września

Studio Infinity Ward poinformowało, że dodatek DLC Kolekcja 3 do gry Call of Duty: Modern Warfare 3 ukaże się na PC i PlayStation 3 za nieco ponad tydzień, 13 września. Z jego zawartości mogą się już od pewnego czasu cieszyć posiadacze konsoli Xbox 360 lub abonenci Call of Duty Elite.

Studio Infinity Ward poinformowało na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, że Kolekcja 3, czyli rozszerzenie DLC do gry Call of Duty: Modern Warfare 3, pojawi się 13 września w wersji na PC i konsolę PlayStation 3.

Kolekcja 3 wprowadza do strzelanki studia Infinity Ward cztery misje Operacji Specjalnych, trzy mapy do rozgrywki Face Off, ale przede wszystkim nowy tryb – Chaos Mode, opisywany przez twórców jako „dynamiczną rozwałkę”, która „podwyższa bicie serca i poziom adrenaliny”, umożliwiając eliminowanie „niekończących się grup przeciwników, co zwiększa mnożnik uzyskiwanych punktów i odblokowuje nowe, lepsze perki”.

Posiadacze komputerów stacjonarnych będą mogli zakupić dodatek na platformie Steam, zaś wersja na urządzenie firmy Sony dostępna będzie w usłudze PlayStation Network. Tak jak w przypadku Kolekcji 1 i Kolekcji 2, jego cena prawdopodobnie wyniesie 13,99 euro, czyli około 52 zł.

Posiadacze konta Call of Duty Elite, którzy stanowią część 2,3 mln graczy płacących abonament w tej usłudze, lub właściciele konsoli Xbox 360 mogli cieszyć się zawartością Kolekcji 3 już od pewnego czasu. Jutro uzyskają oni dostęp do Kolekcji 4, wprowadzającej pięć nowych map. Będzie to zarazem ostatni dodatek DLC do zeszłorocznej odsłony serii Call of Duty.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.