Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2012, 16:49

autor: Szymon "Hed" Liebert

Call of Duty: Modern Warfare 3 – znamy daty premier ostatnich DLC

Znamy daty premier i szczegóły dwóch ostatnich DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3. Firma Infinity Ward potwierdziła, że pojawią się one w sierpniu oraz wrześniu. Pierwszy pakiet to nowe Operacje Specjalne i dodatkowy tryb zabawy. Drugi – mapy multiplayer.

Ostatnia porcja DLC do Modern Warfare 3 jest w drodze.

Infinity Ward zapowiedziało finalne dodatki do Call of Duty: Modern Warfare 3 – pojawią się one w sierpniu i wrześniu na Xboksie 360. Pierwsze DLC, nazwane Chaos Pack, ma zawierać nowe Operacje Specjalne oraz tryb rozgrywki Chaos Mode. Zestaw Final Assault jest skierowany do fanów współzawodnictwa. Znajdziemy w nim pięć map multiplayerowych. Nieoficjalne materiały z tej zawartości zostały pokazane przez jednego z fanów gry we wtorek.

Collection 3: Chaos Pack zostanie wydany 9 sierpnia za 1200 punktów Microsoftu. Kupując pakiet zyskamy cztery Operacje Specjalne: Vertigo, Arctic Recon, Light ‘Em Up i Special Delivery. W skład wejdą też mapy Face Off: Vortex, U-Turn i Intersection. Specjalnym dodatkiem jest Chaos Mode, w którym trzeba będzie zabijać wrogów odpowiednio szybko, aby podkręcić punktację. W tym trybie zagramy na mapach Resistance, Village, Underground i Dome.

Drugie z rozszerzeń, Collection 4: Final Assault pojawi się 6 września w tej samej cenie (1200 punktów Microsoftu). W tym przypadku mamy do czynienia z rasowym pakietem multiplayerowym, oferującym pięć map: Gulch (zapomniane miasteczko górnicze), Boardwalk (słoneczne wybrzeże), Offshore (lokacja z szybami naftowymi), Decommission, (labirynt z niszczejących okrętów) i Parish (Nowy Orlean pogrążony w wojnie).

Wszystkie dodatki do Modern Warfare 3 są udostępniane w pierwszej kolejności abonentom Call of Duty Elite. W przyszłości kolekcje trafią także na pecety oraz PlayStation 3 (z miesięcznym lub większym opóźnieniem). Call of Duty: Modern Warfare 3 zadebiutował w listopadzie ubiegłego roku. Za kilka miesięcy otrzymamy następną odsłonę serii – Call of Duty: Black Ops II.

  1. Oficjalna strona Call of Duty: Modern Warfare 3