Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2012, 17:45

autor: Ender

Painkiller Hell & Damnation – rozpoczynają się zamknięte beta-testy

Nordic Games zapowiedziało, że rozpoczynają się zamknięte beta-testy gry Painkiller Hell & Damnation. Dostęp do nich otrzymają gracze, którzy posiadać będą klucze aktywacyjne. Aby je dostać musimy bacznie śledzić forum, profil na Facebooku oraz oficjalną stronę produkcji.

Painkiller Hell & Damnation – rozpoczynają się zamknięte beta-testy - ilustracja #1

Firma Nordic Games, która jest wydawcą gry Painkiller Hell & Damnation, ogłosiła rozpoczęcie zamkniętych testów tytułu. Aby otrzymać dostęp do bety musimy bacznie śledzić oficjalną stronę produkcji, jej forum, a także profil na Facebooku, gdzie wciąż pojawiają się nowe zestawy kluczy aktywacyjnych. Producenci oczekują od testerów aktywności i otwartego dzielenia się wrażeniami z rozgrywki. Podkreślają również, że wyjątkowo cenne będą dla nich opinie osób, które grały w pierwszego Painkillera. Kontakt pomiędzy deweloperem a graczami ma ułatwić specjalny przycisk dostępny w grze. Pozwoli on na szybkie przesłanie uwag Nordic Games, a także na zapoznanie się z ewentualnym problemami innych uczestników zabawy. W becie będziemy mogli zagrać w trybie single jak i multiplayer (co-op, deathmatch/team deathmatch, survival oraz capture the flag). Na każdy z trybów przypada na razie tylko jeden poziom/lokacja, ale twórcy obiecują, że zmieni się to w najbliższych tygodniach.

Premierę Painkiller Hell & Damnation zaplanowano na przyszły rok. W tej chwili pracuje nad nim rodzimy zespół ze studia The Farm 51, w którego skład wchodzą także twórcy pierwszej części serii. Deweloperzy odcinają się od dorobku współczesnych „realistycznych” symulatorów wojennych. Produkowana przez nich gra, podobnie jak jej poprzednicy, będzie więc szybkim FPS-em nastawionym na akcję i eksterminację hord przeciwników oraz ogromnych bossów. Tytuł trafi na razie jedynie do posiadaczy pecetów, a napędzać będzie go silnik Unreal Engine 3.

  1. Painkiller Hell & Damnation na Facebooku
  2. Oficjalna strona gry

Ostatnia aktualizacja: 2012-08-02

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.