Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2012, 17:45

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Painkiller Hell & Damnation – rozpoczynają się zamknięte beta-testy

Nordic Games zapowiedziało, że rozpoczynają się zamknięte beta-testy gry Painkiller Hell & Damnation. Dostęp do nich otrzymają gracze, którzy posiadać będą klucze aktywacyjne. Aby je dostać musimy bacznie śledzić forum, profil na Facebooku oraz oficjalną stronę produkcji.

Firma Nordic Games, która jest wydawcą gry Painkiller Hell & Damnation, ogłosiła rozpoczęcie zamkniętych testów tytułu. Aby otrzymać dostęp do bety musimy bacznie śledzić oficjalną stronę produkcji, jej forum, a także profil na Facebooku, gdzie wciąż pojawiają się nowe zestawy kluczy aktywacyjnych. Producenci oczekują od testerów aktywności i otwartego dzielenia się wrażeniami z rozgrywki. Podkreślają również, że wyjątkowo cenne będą dla nich opinie osób, które grały w pierwszego Painkillera. Kontakt pomiędzy deweloperem a graczami ma ułatwić specjalny przycisk dostępny w grze. Pozwoli on na szybkie przesłanie uwag Nordic Games, a także na zapoznanie się z ewentualnym problemami innych uczestników zabawy. W becie będziemy mogli zagrać w trybie single jak i multiplayer (co-op, deathmatch/team deathmatch, survival oraz capture the flag). Na każdy z trybów przypada na razie tylko jeden poziom/lokacja, ale twórcy obiecują, że zmieni się to w najbliższych tygodniach.

Premierę Painkiller Hell & Damnation zaplanowano na przyszły rok. W tej chwili pracuje nad nim rodzimy zespół ze studia The Farm 51, w którego skład wchodzą także twórcy pierwszej części serii. Deweloperzy odcinają się od dorobku współczesnych „realistycznych” symulatorów wojennych. Produkowana przez nich gra, podobnie jak jej poprzednicy, będzie więc szybkim FPS-em nastawionym na akcję i eksterminację hord przeciwników oraz ogromnych bossów. Tytuł trafi na razie jedynie do posiadaczy pecetów, a napędzać będzie go silnik Unreal Engine 3.

  1. Painkiller Hell & Damnation na Facebooku
  2. Oficjalna strona gry