Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2012, 09:45

autor: Sarge

Wyciekł film i screeny z nowego DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3

W sieci pojawił się film oraz screeny rzekomo przedstawiające mapy z nadchodzącej zawartości DLC do gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Najpierw zostałyby one udostępnione abonentom usługi Call of Duty Elite.

Użytkownik serwisu YouTube znany jako Gamecheat13 opublikował film i zdjęcia z nadchodzących map do gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Firma Activision do tej pory ich oficjalnie nie zapowiedziała.

Chodzi o trzy mapy wchodzące w skład wrześniowego dodatku DLC dla subskrybentów usługi Call of Duty Elite. Jeśli wierzyć wyciekowi, będą to Gulch, Parish oraz Boardwalk. Screeny prezentujące areny są widoczne w tej wiadomości, a jeszcze więcej zdjęć znajdziecie w serwisie MP1st. Użytkownik Gameheat13 opublikował również film z rozgrywką na mapie Parish w trybie Survival.

Chociaż dzisiejsze rewelacje nie zostały potwierdzone przez firmę Activision, to jest całkiem prawdopodobne, że są one prawdziwe. Stosunkowo niedawno w sieci znalazł się bowiem screen ze spisem nadchodzących map. Gulch, Parish oraz Boardwalk pojawiły się tam obok dostępnych już Decomission i Off Shore.

Z kolei w sierpniu posiadacze Call of Duty: Modern Warfare 3 w wersji na Xboksa 360 subskrybujący Call of Duty Elite mają dostać dwie misje wchodzące w skład trybu Operacje Specjalne. W sieci spekuluje się również, że z myślą o sierpniowej zawartości przygotowywany jest nowy tryb rozgrywki.

Call of Duty: Modern Warfare 3 to kolejna odsłona niezwykle popularnej pierwszoosobowej strzelaniny, która zadebiutowała w listopadzie ubiegłego roku na PC, PlayStation 3, Xboksie 360, Wii oraz DS-ie. W naszym kraju została wydana przez firmę Licomp Empik Multimedia w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) na pierwszych trzech platformach sprzętowych.

Wyciekł film i screeny z nowego DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3 - ilustracja #1
Wyciekł film i screeny z nowego DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3 - ilustracja #2
Wyciekł film i screeny z nowego DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3 - ilustracja #3