Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2012, 19:00

autor: Aver

Zobacz fragment rozgrywki z gry The Last of Us z targów PAX Prime

W sieci pojawił się film z rozgrywki z gry The Last of Us studia Naughty Dog, zaprezentowany na targach PAX Prime w Seattle. Jest to rozszerzona wersja gameplay’a, który po raz pierwszy pokazano w Los Angeles na E3 2012.

Na oficjalnym kanale PlayStation 3 w serwisie Youtube pojawił się prawie 16-minutowy zapis z rozgrywki z przygodowej gry akcji The Last of Us.

Powyższy fragment gameplay’a, pokazany na targach PAX Prime w Seattle, jest rozszerzoną wersją prezentacji z tegorocznej imprezy E3 w Los Angeles. Joel i Ellie docierają w nim do na pozór opuszczonego domu i walczą ze znajdującymi się w nim złoczyńcami. Na uwagę zasługują przede wszystkim dłuższe sceny pobytu w budynku, nie wspominając o cięte uwagi czternastoletniej dziewczyny.

The Last of Us, przypominający skrzyżowanie serii Uncharted z brutalną i mroczną atmosferą powieści Droga Cormaca McCarthy’ego, pojawi się w 2013 roku wyłącznie na PlayStation 3. Postapokaliptyczny tytuł wewnętrznego studia firmy Sony Computer Entertainment z siedzibą w kalifornijskim mieście Santa Monica wzbudza bardzo duże zainteresowanie i był nominowany do czterech nagród Game Critics Awards na targach E3.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Last of Us

The Last of Us