Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Call of Duty: Modern Warfare – Collection 3: Chaos Pack (PC)

Call of Duty: Modern Warfare – Kolekcja 3: Chaos Pack PC

Call of Duty: Modern Warfare – Collection 3: Chaos Pack

Kolekcja 3: Chaos Pack to zestaw dodatków typu DLC do bestselerowej strzelaniny Call of Duty: Modern Warfare 3 studia Infinity Ward. W pakiecie znalazły się cztery nowe misje, trzy mapy do rozgrywki wieloosobowej oraz nowy tryb zabawy – Spec Ops Chaos.

To jest dodatek do gry Call of Duty: Modern Warfare 3.

Akcji | FPP | Call of Duty | współczesne konflikty | FPS | wojenne | multiplayer | strzelanki

PC Windows
Okładka Call of Duty: Modern Warfare – Collection 3: Chaos Pack (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13września2012

25września2012

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Call of Duty: Modern Warfare – Kolekcja 3: Chaos Pack jest trzecim pakietem materiałów DLC do bestselerowej strzelaniny studia Ininity Ward. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych zestawów, w pudełku gracze znajdą jedynie kod, dzięki któremu zawartość rozszerzenia można pobrać z platformy Steam.

W pakiecie znalazły się cztery nowe misje przeznaczone do trybu rozgrywki Operacje Specjalne (Special Delivery, Arctic Recon, Vertigo i Lught'em up) oraz trzy dodatkowe mapy do wieloosobowych starć Face-Off (U-Turn, Vortex i Intersection).

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare – Kolekcja 3: Chaos Pack przygotowali również niespodziankę w postaci całkowicie nowego trybu zabawy. Space Ops Chaos zaprojektowano z myślą o rozgrywce solowej lub w dwuosobowej kooperacji (na podzielonym ekranie bądź poprzez sieć LAN/Internet). Gracze mają za zadanie eliminować niekończące się fale nacierających zewsząd przeciwników. Zabawa odznacza się arcade'owym charakterem i pozwala osiągnąć szereg perków.

Podobnie jak wcześniejsze zestawy, Kolekcja 3: Chaos Pack nie wprowadza żadnych istotnych zmian w oprawie audio-wizualnej oraz mechanice gry. Staraniem rodzimego dystrybutora rozszerzenie wydane zostało w polskiej wersji językowej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna   / podzielony ekran     Liczba graczy: 1-18  

Ocena czytelników: 4,7 / 10 na podstawie 81 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,99 PLN

Gry podobne do Call of Duty: Modern Warfare – Kolekcja 3: Chaos Pack

Klasyfikacja PEGI Call of Duty: Modern Warfare – Kolekcja 3: Chaos Pack

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Modern Warfare – Collection 3: Chaos Pack

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.8 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB dla Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 16 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
  • łącze internetowe
Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 3 ukaże się na PC i PlayStation 3 13 września

wiadomość5 września 2012

Studio Infinity Ward poinformowało, że dodatek DLC Kolekcja 3 do gry Call of Duty: Modern Warfare 3 ukaże się na PC i PlayStation 3 za nieco ponad tydzień, 13 września. Z jego zawartości mogą się już od pewnego czasu cieszyć posiadacze konsoli Xbox 360 lub abonenci Call of Duty Elite.