Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Call of Duty: Modern Warfare 3 – Collection 2 (PC)

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 2 PC

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Collection 2

Drugie, pełnoprawne rozszerzenie do bardzo popularnej strzelaniny Call of Duty: Modern Warfare 3. Dodatek wprowadza nowe mapy do tradycyjnych trybów rozgrywki wieloosobowej oraz kolejne poziomy do Operacji Specjalnych.

To jest dodatek do gry Call of Duty: Modern Warfare 3.

Akcji | FPP | Call of Duty | współczesne konflikty | FPS | wojenne | multiplayer | strzelanki

PC Windows
Okładka Call of Duty: Modern Warfare 3 – Collection 2 (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21czerwca2012

31lipca2012

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kolekcja 2 to drugi dodatek do gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Jest to specjalna, pudełkowa wersja rozszerzenia, w której znajdziemy wyłącznie kartkę z kodem pozwalającym pobrać DLC z serwisu dystrybucji cyfrowej Steam. Po nabyciu produktu należy zalogować się na swoje konto Steam lub założyć nowe i wykorzystać zdobyty klucz.

W ramach Kolekcji 2 otrzymujemy trzy mapy do tradycyjnych zmagań sieciowych (Sanctuary, Foundation, Oasis), dwa poziomy do trybu Operacje Specjalne (Kill Switch, Iron Clad) oraz dwa etapy do nowej opcji rozgrywki Face Off (Getaway, Lookout).

Na początek warto przyjrzeć się poziomom wprowadzonym do Operacji Specjalnych. W Kill Switch jeden z graczy musi dostać się do celu na końcu doków, podczas gdy drugi eliminuje przeciwników za pomocą snajperki. Z kolei w Iron Clad jedna osoba zajmuje się prowadzeniem czołgu, a druga musi ją osłaniać pieszo. Twórcy podkreślali przed premierą, że takiej misji w tej grze jeszcze nie było. Na uwagę zasługuje również nowy tryb Face Off, w którym gracze na niewielkich mapach toczą pojedynki jeden na jednego lub dwóch na dwóch. Z kolei mapy do tradycyjnych rozgrywek sieciowych rozlokowane są w różnych miejscach na świecie. W Oasis przenosimy się do tytułowego hotelu, Foundation umieszczono w Południowej Korei, a Sanctuary rozgrywa się w Grecji.

Wprowadzone areny nie zmieniają charakteru potyczek w Call of Duty: Modern Warfare 3, które mają być szybkie, efektowne i jak najbardziej dynamiczne. Starcia rozgrywają się na niewielkim obszarze, co jest jeszcze bardziej widoczne w etapach wprowadzonych w nowym trybie Face Off. Gracze uskuteczniają tutaj walkę w zwarciu, gdzie najbardziej liczy się refleks i umiejętność precyzyjnego, szybkiego namierzania wroga. W dalszym ciągu brakuje pojazdów, którymi można by się przemieszczać z miejsca na miejsce, bo na tak niewielkich mapach nie ma takiej potrzeby. Oprawa graficzna pozostała niezmieniona, bo całość działa na tym samym silniku, co podstawowa wersja gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-18  

Ocena czytelników: 7,1 / 10 na podstawie 61 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.2 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Gry podobne do Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 2

Klasyfikacja PEGI Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 2

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.8 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB dla Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 16 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
  • łącze internetowe
Modern Warfare 3 – nowe DLC dostępne na PC i PS3

wiadomość22 czerwca 2012

Collection 2, czyli nowy dodatek DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3 trafił właśnie na Steam i na PSN. Paczka wzbogaca strzelaninę studia Infinity Ward o kilka nowych map, misji i lokacji.