Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2012, 15:04

autor: Łosiu

Modern Warfare 3 – nowe DLC dostępne na PC i PS3

Collection 2, czyli nowy dodatek DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3 trafił właśnie na Steam i na PSN. Paczka wzbogaca strzelaninę studia Infinity Ward o kilka nowych map, misji i lokacji.

Użytkownicy Xboksa cieszą się nową kolekcją już od miesiąca. Teraz nowy dodatek mogą ściągnąć także osoby, które w Call of Duty: Modern Warfare 3 graja na komputerze lub PlayStation 3.

Kolekcja 2 zabiera nas do nowych poziomów w scenerii Hamburga, Szkocji i Morza Śródziemnego. Dodatek pozwala na dostęp do zupełnie nowych map do multiplayera i trybu Survival Mode. Są to: Sanctuary, Foundation i Oasis. Nowe misje, Iron Clad i Kill Switch czekają na miłośników trybu Spec Ops. Ciekawe obszary: Getaway i Lookout są dostępne w jeszcze świeżej formie rozgrywki jaką jest Face Off, rozgrywany na małych mapach w trybie 1vs1 i 2vs2.

DLC można kupić na platformach PSN, Steam i GameStop PC Downloads. Przypomnijmy, że pierwszy dodatek z serii, Kolekcję 1, można kupić w rodzimych sklepach w wersji podełkowej. Za około 60 złotych otrzymujemy pudełko z kodem do ściągnięcia pliku. Tak samo będzie w przypadku Kolekcji 2, która trafi na półki polskich sklepów 6 lipca w cenie 59,99 zł. Do uruchomienia obu dodatków niezbędna jest pełna wersja Call of Duty: Modern Warfare 3.

  1. Kolekcja1 w sklepie Gry-Online.pl

Call of Duty: Modern Warfare 3 to kolejna odsłona niezwykle popularnej pierwszoosobowej strzelaniny, która zadebiutowała w listopadzie ubiegłego roku na PC, PlayStation 3, Xboksie 360, Wii oraz DS-ie. W naszym kraju została wydana przez firmę Licomp Empik Multimedia w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) na pierwszych trzech platformach sprzętowych.