Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2012, 09:35

autor: Sarge

12 września dojdzie do ujawnienia iPhone'a 5?

Wygląda na to, że 12 września firma Apple ujawni iPhone'a 5. Tego dnia amerykański koncern zorganizuje bowiem specjalną imprezę, a rozsyłane zaproszenia sugerują, że zobaczymy wtedy nowego smartfona.

Firma Apple rozesłała zaproszenia na specjalną imprezę organizowaną 12 września w San Francisco. Sporo wskazuje na to, że dojdzie na niej do ujawnienia iPhone'a 5.

Zaproszenie jest bardzo oszczędne i oprócz krótkiego zdania „Już prawie jest”, składa się jeszcze z dwóch liczb. „12” oznacza datę zorganizowania imprezy (12 września), ale bardziej zastanawiający wydaje się cień rzucany przez „dwunastkę”. „5” najprawdopodobniej sugeruje nazwę urządzenia, które firma powinna przedstawić tego dnia – mowa oczywiście o iPhone 5.

12 września dojdzie do ujawnienia iPhone'a 5? - ilustracja #1

Na razie są to tylko przypuszczenia i nie należy ich traktować jako oficjalnych informacji. Wiele źródeł mówi jednak o tym, że są to całkiem pewne doniesienia. Co więcej, serwis The Inquirer został „wiarygodnie poinformowany” o tym, że iPhone 5 na półkach sklepowych oficjalnie zadebiutuje 21 września. Więcej powinniśmy dowiedzieć się 12 września ok. godziny 19:00 polskiego czasu, kiedy impreza oficjalnie wystartuje.

Firma Apple do tej pory nie potwierdziła, czego możemy spodziewać się po nowym smartfonie. Według niepotwierdzonych plotek, urządzenie ma zostać wyposażone w czterocalowy ekran dotykowy i szybszy procesor. Całość miałaby działać na bazie szóstego wydania systemu operacyjnego iOS i oferować usprawnioną kamerę. O szczegółach dowiemy się zapewne w przyszłym tygodniu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.