Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4
Okładka Loadout (PS4)

Loadout

Stworzona z myślą o zabawie w sieciowym trybie multiplayer strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Loadout jest dziełem studia Edge of Reality, którego dorobek artystyczny obejmuje takie tytuły jak Pitfall: The Big Adventure, Niesamowity Hulk i Rybki z Ferajny.

Akcji | TPP | zagraj za darmo | TPS | MMO | strzelanki

Gra przestała działać 24 maja 2018

Okładka Loadout (PS4)

data premiery gry:

31sty2014

PC

16gru2014

PS4
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Loadout to strzelanka studia Edge of Reality przeznaczona do rozgrywki wieloosobowej. Tytuł ten powstał z myślą o dystrybucji na platformie Steam i wykorzystuje model mikropłatności. Rozgrywka opiera się na potyczkach z innymi graczami, które charakteryzują się ogromną dawką brutalności – nie brakuje odrywanych kończyn oraz hektolitrów rozlanej krwi. Starcia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a w przypadku 'przycelowania' kamera ukazuje walkę znad ramienia postaci.

Gra Loadout wyróżnia się na tle konkurencji bardzo rozbudowanym systemem modyfikacji uzbrojenia. Wraz ze zdobywanym doświadczeniem otrzymujemy coraz lepsze elementy wyposażenia, z których składamy śmiercionośną broń wedle naszych preferencji. Nie brakuje również odblokowywanych strojów pozwalających na duże zróżnicowanie postaci poszczególnych graczy.

Twórcy gry zdecydowali się na stworzenie komiksowej oprawy graficznej, przywodzącej na myśl takie tytuły jak Team Fortress 2 czy Borderlands. Dzięki temu ukazana przemoc nabiera groteskowego charakteru, a produkcja studia Edge of Reality dostarcza dużą dawkę czarnego humoru.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 5,8 / 10 na podstawie 224 głosów czytelników.

Gry podobne do Loadout

Klasyfikacja PEGI Loadout

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Loadout

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 4 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista/7/8
  • łącze internetowe
Wieści ze świata (The Last of Us, OlliOlli, Loadout) 3/3/14
Wieści ze świata (The Last of Us, OlliOlli, Loadout) 3/3/14

wiadomość3 marca 2014

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi pecetowej wersji OlliOlli, nowym poziomie trudności w nadchodzącym dodatku DLC do The Last of Us, a także o popularności darmowej gry Loadout. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Titanfall, Loadout, DriveClub, Team Fortress 2) 17/1/14
Wieści ze świata (Titanfall, Loadout, DriveClub, Team Fortress 2) 17/1/14

wiadomość17 stycznia 2014

Dziś piszemy m.in. o datach premier gier DriveClub, Loadout oraz Plants vs. Zombies: Garden Warfare, testach wersji alfa strzelaniny Titanfall, a także o przychodach twórców wirtualnych przedmiotów w Team Fortress 2 i Dota 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Loadout - nowa strzelanka sieciowa twórców The Incredible Hulk
Loadout - nowa strzelanka sieciowa twórców The Incredible Hulk

wiadomość5 marca 2012

Firma Edge of Reality zapowiedziała nową strzelankę sieciową Loadout opierającą się na modelu free-to-play. Gracze wezmą udział w brutalnych starciach okraszonych komiksową oprawą graficzną.

PC
PS4