Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2014, 11:50

autor: Sarge

Wieści ze świata (The Last of Us, OlliOlli, Loadout) 3/3/14

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi pecetowej wersji OlliOlli, nowym poziomie trudności w nadchodzącym dodatku DLC do The Last of Us, a także o popularności darmowej gry Loadout. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

FTL: Faster Than Light

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę FTL: Faster Than Light. Dzieło studia FTL Team można aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 3,39 euro (ok. 14 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

The Last of Us

Studio Naughty Dog zapowiedziało, że w najbliższym dodatku DLC do gry The Last of Us oprócz map, broni i umiejętności do trybu multiplayer, znajdziemy również nowy poziom trudności do kampanii dla jednego gracza. Wszelkie szczegóły na temat tego ostatniego już rozszerzenia zostaną ujawnione niebawem.

Kolejny dodatek DLC do The Last of Us wprowadzi m.in. nowy poziom trudności - Wieści ze świata (The Last of Us, OlliOlli, Loadout) 3/3/14 - wiadomość - 2014-03-03
Kolejny dodatek DLC do The Last of Us wprowadzi m.in. nowy poziom trudności

OlliOlli

Na oficjalnej stronie internetowej imprezy EGX Rezzed pojawiła się informacja, że gra OlliOllii ukaże się także na PC. W styczniu bieżącego roku ta prosta zręcznościówka z elementami platformowymi zadebiutowała na przenośnej konsoli PlayStation Vita. Przy okazji ujawniono, że studio Roll7 (twórcy OlliOlli) zapowie na imprezie EGX Rezzed (28-30 marca) zupełnie nową produkcję.

Loadout

Studio Edge of Reality ogłosiło, że dwa tygodnie po premierze pełnej wersji darmowej gry Loadout, przekroczono liczbę 2 milionów zarejestrowanych użytkowników. Zainteresowanie było tak duże, że w pewnym momencie serwery zostały przeciążone i był problem z dostaniem się do rozgrywki. Do tej pory gracze spędzili przy Loadout łącznie ponad 9 milionów godzin. Strzelanina jest dostępna za darmo na Steamie.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Stranger of the Village of the Sword
  2. Battlefield 4: Wojna na Morzu
  3. Titanfall
  4. Horizon

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. The Order: 1886 – dziennik dewelopera (PL)