Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2012, 09:12

autor: DogGhost

Loadout - nowa strzelanka sieciowa twórców The Incredible Hulk

Firma Edge of Reality zapowiedziała nową strzelankę sieciową Loadout opierającą się na modelu free-to-play. Gracze wezmą udział w brutalnych starciach okraszonych komiksową oprawą graficzną.

W SKRÓCIE:
  • Nowa sieciowa strzelanka free-to-play na PC
  • Komiksowa oprawa graficzna, duża dawka przemocy i humoru
  • Premiera latem 2012 roku na Steamie

Choć rynek darmowych strzelanek sieciowych wydaje się być w ostatnim czasie wyeksploatowany do granic możliwości, to wciąż nie brakuje chętnych, aby uszczknąć sobie kawałek tego tortu. Swoich sił na tym poletku postanowiła spróbować firma Edge of Reality, która tworzy obecnie grę Loadout opierającą się na modelu free-to-play. Tytuł ten ma przyciągnąć graczy między innymi komiksową oprawą graficzną, dużą dawką krwi, a także rozbudowanym systemem modyfikacji broni.

Loadout - nowa strzelanka sieciowa twórców The Incredible Hulk - ilustracja #1

Na podstawie pierwszego zwiastuna można dojść do wniosku, że gra Loadout będzie taką brutalniejszą wersją Team Fortress 2. W trakcie emocjonujących starć nie zabraknie odrywanych kończyn i hektolitrów krwi, ale rozgrywka zostanie ukazana z przymrużeniem oka. Twórcy ze studia Edge of Reality twierdzą, że kluczową rolę odegra w Loadout zaawansowany system pozwalający na składanie broni z licznych elementów zdobywanych w trakcie zabawy. Wraz z postępem odblokujemy także nowe stroje dla postaci oraz przydatne w trakcie walki akcesoria.

Niestety obecnie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących dostępnych trybów rozgrywki, czy liczby graczy mogących jednocześnie brać udział w starciach. Jeżeli zainteresował Was ten tytuł, to na oficjalnej stronie gry możecie zapisać się do beta-testów i przy odrobinie szczęścia będziecie mieli okazję sprawdzić, czy produkcja studia Edge of Reality zasługuje na uwagę.

Gra Loadout ma się ukazać na pecety latem tego roku za pośrednictwem platformy Steam. Trzeba przyznać, że biorąc pod uwagę dotychczasowy dorobek firmy Edge of Reality, pomysł na stworzenie brutalnej strzelanki wydaje się być interesujący. Przypomnijmy, że studio to obok gry The Incredible Hulk współtworzyło również takie tytuły jak The Sims czy Tony Hawk’s Pro Skater 2.

Loadout - nowa strzelanka sieciowa twórców The Incredible Hulk - ilustracja #2
W grze Loadout nie zabraknie dużej dawki czarnego humoru