Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2012, 13:10

autor: Sarge

Wieści ze świata (Max Payne 3, Hitman: Rozgrzeszenie, Bottom Feeders) 29/8/12

Dziś piszemy m.in. o darmowym dodatku DLC do Max Payne 3, aktorze podkładającym głos pod głównego bohatera Hitman: Rozgrzeszenie, a także zapowiedzi gry Bottom Feeders od byłych pracowników studia Zipper Interactive. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Virtua Tennis 4

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Virtua Tennis 4. Dzieło studia Hitmaker możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 4,99 euro (ok. 20 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Knight Age

Firma Joymax ogłosiła rozpoczęcie otwartych beta testów gry MMO Knight Age. Jest to najlepsza okazja, by przetestować ten tytuł oraz sprawdzić debiutujący system PVP War, w którym do walki ze sobą stanąć może nawet setka graczy. Jeśli chcielibyście wziąć udział w beta testach, musicie pobrać klienta za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Max Payne 3

Posiadacze gry Max Payne 3 w wersji na PC oraz Xboksa 360 mogą ściągać darmowy dodatek DLC Disorganized Crime Pack. Rozszerzenie wprowadza m.in. mapę multiplayer Hoboken Rooftops, dodatkowe modyfikatory do trybu Score Attack, a także opcję Noir Mode. DLC dzisiaj po południu stanie się dostępne także dla posiadaczy Playstation 3.

Wieści ze świata (Max Payne 3, Hitman: Rozgrzeszenie, Bottom Feeders) 29/8/12 - ilustracja #1
Hoboken Rooftops

The Walking Dead

W promocji Szaleństwo w Środku Tygodnia na platformie Steam znalazła się gra The Walking Dead. Dzieło studia Telltale Games możecie aktualnie nabyć 40% taniej. Produkcja kosztuje 14,99 euro (ok. 61 zł). Oferta zakończy się w nocy z czwartku na piątek o godzinie 1:00.

Red Bull

Firma Red Bull wspólnie z Microsoft Studios zajmie się wydaniem gry Red Bull Crashed Ice Kinect. Jest to pierwszy przypadek, kiedy producent popularnych napojów energetycznych sprawdzi się w tej roli. Red Bull Crashed Ice Kinect to gra sportowa na Xboksa 360 korzystająca z kontrolera Kinect i pozwalająca wziąć udział w tytułowym wydarzeniu sportowym Crashed Ice. Produkcja jest tworzona przez studio Bongfish (Stoked: Big Air Edition) i ukaże się zimą bieżącego roku.

Hitman: Rozgrzeszenie

Firma Square Enix potwierdziła, że Agent 47 w grze Hitman: Rozgrzeszenie przemówi głosem Davida Batesona, który odgrywa tę rolę od pierwszej części serii. Dowiedzieliśmy się przy okazji, że William Mapother (znany m.in. z serialu Zagubieni) wcielił się w głównego bohatera nowego Hitmana w sesjach motion capture. Hitman: Rozgrzeszenie zadebiutuje 20 listopada bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Wieści ze świata (Max Payne 3, Hitman: Rozgrzeszenie, Bottom Feeders) 29/8/12 - ilustracja #2
Agent 47 po raz kolejny przemówi głosem Davida Batesona

Bottom Feeders

Studio Nobodinos składające się z byłych pracowników studia Zipper Interactive (seria SOCOM) organizuje zbiórkę pieniędzy w serwisie Kickstarter na realizację gry Bottom Feeders. To prosta produkcja zręcznościowa skierowana w stronę niedzielnych graczy, których zadaniem będzie wyławianie z morza różnych stworzeń oraz kosztowności w formie skarbów lub pereł. W pierwszej kolejności tytuł trafi na urządzenia mobilne korzystające z systemu operacyjnego iOS, ale w planach jest przeniesienie go na inne platformy sprzętowe. Twórcy potrzebują 225 tysięcy na sfinalizowanie projektu. Będzie trudno uzbierać taką sumę, bo gra cieszy się znikomym zainteresowaniem wśród użytkowników Kickstartera – od poniedziałku zebrano zaledwie 301 dolarów od 12 darczyńców.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: