Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2012, 13:11

autor: Aver

Nowe odsłony akcji Indie Royale i The Indie Gala – Shattered Horizon, Waves, Sacred Gold, Achtung Panzer: Operation Star i inne

Ruszyły kolejne dwie akcje promocyjne z cyklu Indie Royale i The Indie Gala. Dzięki nim zakupimy zestawy gier niezależnych w atrakcyjnych, niższych cenach. Tym razem w ofercie znalazly się m.in. Shattered Horizon, Analogue: A Hate Story, Waves, Dangerous Waters, Sacred Gold oraz Achtung Panzer: Operation Star.

Rozpoczęły się kolejne odsłony akcji Indie Royale oraz The Indie Gala. Tak jak miało to miejsce w przeszłości, także tym razem w okazyjnej cenie będziemy mogli powiększyć naszą kolekcję gier o kilka tytułów niezależnych deweloperów.

Indie Royale – The Getaway Bundle

Tym razem strona Indie Royale proponuje nam zakup zestawu gier niezależnych The Getaway Bundle, w skład którego wchodzą następujące tytuły:

W chwili powstawania tej wiadomości minimalna cena za kompilację wymienionych tytułów wynosi 3,89 euro (około 16 złotych). Osoby, które zapłacą co najmniej 6,49 euro (ok. 28 zł) otrzymają w prezencie album Handheld Heroes Volume One, zawierający 41 utworów różnych wykonawców w konwencji muzyki elektronicznej w stylu retro. Na podobny krok zdecydowano się także podczas poprzedniej edycji akcji Indie Royale. Koszt zestawu może ulec zmianie w zależności od ilości wpłacanych sum. Wniesienie opłaty wyższej niż minimalna powoduje obniżenie ceny podstawowej, natomiast ograniczenie się do jak najmniejszej kwoty ją zwiększa.

Co ciekawe, pięć osób, które zapłacą najwięcej za zestaw The Getaway Bundle, otrzymają w prezencie fragment meteorytu, który spadł w 1947 roku na terenie Rosji. Z kolei pierwsza dziesiątka nabywców dostanie koszulki z logo gry Shattered Horizon. Obie nagrody ufundowało studio Futuremark Games, twórcy wyżej wymienionego tytułu.

Gry wchodzące w skład The Getaway Bundle można aktywować na platformie Desura, a wybrane tytuły także na Steamie. Wyjatek stanowi Shattered Horizon, dostępny jedynie w usłudze firmy Valve. Akcja strony Indie Royale potrwa jeszcze przez 6 dni. Jej twórcy zapowiadają już kolejne odsłony: The Back to School Bundle, The Oktoberfest Bundle oraz The Fall Bundle.

The Indie Gala 8

Przez kolejne 13 dni można też skorzystać z oferty The Gala Store. Rozpoczęto na nim akcję The Indie Gala 8, w ramach której możemy nabyć:

Minimalna cena zestawu wynosi 1 dolar amerykański (około 3,30 zł). Osoby, które zapłacą 7,01 dolarów (ok. 28 zł) lub więcej, otrzymają dodatkowo następujące gry:

Podana wyżej cena 7 dolarów była aktualna w chwili powstawania artykułu i może ulec zmianie. Tytuły z dopiskiem “Steam” wymagają aktywacji na platformie cyfrowej firmy Valve. Pozostałe są udostępniane bez ograniczeń licencyjnych.

Jak w przypadku innych akcji The Indie Gala, nabywca może zadecydować na co zostaną przenaczone pieniądze. Innymi słowy, w jakim stopniu zasilą one konto twórców gier, pomysłodawców The Indie Gala, organizacji umożliwiającej zabawę w gry osobom niepełnosprawnym, czy też włoskiego Czerwonego Krzyża, zbierającego fundusze na rzecz ofiar trzęsienia ziemi, które w maju w kilku falach dotknęło region Emilia-Romagna.

Osoby, które zdecydują się zapłacić sumę wyższą od ceny minimalnej, otrzymają w drugim tygodniu akcji The Indie Gala 8 trzy specjalne, nieujawnione dotychczas bonusy.