Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Da New Guys: Day of the Jackass (PC)
OkładkaDa New Guys: Day of the Jackass (PC)

Da New Guys: Day of the Jackass PC

Da New Guys: Day of the Jackass to klasyczna gra przygodowa w stylu point’n’click, w której bierzemy udział w przygodach trójki niecodziennych zapaśników amerykańskich. Tytuł stworzyło niezależne studio IceBox Studios.

Przygodowe | point-and-click | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Da New Guys: Day of the Jackass Premiera PC

29lutego2012

producent: Icebox Studios wydawca: Wadjet Eye Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Da New Guys: Day of the Jackass jest projektem studia IceBox Studios założonego przez grafika Chrisa Burtona tworzącego małe gry oraz animowane krótkometrażowe filmy w darmowym programie Blender. Tytuł reprezentuje gatunek klasycznych gier przygodowych z interfejsem point’n’click.

Fabuła skupia się na trójce wrestlerów: Brainie, który jest uznawany za najgorszego zapaśnika w historii oraz jego dwóch kolegach łysym Simonie i chodzącym stale w kasku Defenderze. W walce o mistrzostwo skazana na porażkę drużyna bohaterów odnosi zwycięstwo, a Brain zdobywa pas czempiona. Taki obrót sprawy nie przypada do gustu pewnemu tajemniczemu osobnikowi, który porywa „mistrza” wraz z jego nagrodą. Kolegom z drużyny nie pozostaje nic innego, jak zakasać rękawy i rozpocząć poszukiwania zaginionego Braina.

Rozgrywka w Da New Guys nie odbiega swoim przebiegiem od klasycznych przygodówek typu poin’n’click. Naszym zadaniem jest zatem zbieranie przedmiotów i używanie ich we właściwych miejscach, rozmawianie z napotkanymi osobami oraz rozwiązywanie niezbyt skomplikowanych zagadek. Podczas przygody otrzymujemy możliwość pokierowania każdym z trójki bohaterów.

Tytuł wyróżnia się charakterystyczną, kreskówkową oprawą graficzną oraz humorystyczną stylistyką. Do wszystkich wypowiedzi wypowiadanych przez postacie zaangażowano lektorów.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Da New Guys: Day of the Jackass: Odpowiednia dla każdego wieku.