Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2012, 19:28

autor: Ender

Ruszyła lipcowa odsłona akcji Indie Royale

Własnie wystartowała lipcowa odsłona akcji Indie Royale, dzięki której taniej kupimy zestaw gier z tytułami, takimi jak Puzzle Agent, Mutant Storm Reloaded, Geneforge Saga, Unepic, Oniken oraz SWIFT STITCH.

Rozpoczęła się kolejna odsłona akcji Indie Royale. Jak zwykle, w okazyjnej cenie kupimy paczkę gier niezależnych deweloperów. Tym razem w jej skład wchodzą:

  1. Puzzle Agent – Detektywistyczna gra przygodowa. Wcielamy się w tytułowego Agenta, który zostaje wysłany do małego miasteczka Skoggins.
  2. Geneforge Saga – komplet pięciu klasycznych turowych gier cRPG, należących do serii Geneforge. Gracze wcielają się w członka potężnej gildii magów, dysponującego mocą tworzenia życia.
  3. Mutant Storm Reloaded – wymagająca zręcznościowa strzelanka, która ukazała się również na konsoli Xbox 360. Gra testuje nasze umiejętności i szybkość reakcji na 89 zróżnicowanych poziomach.
  4. Unepic – Pełna humoru platformówka z elementami RPG. Zwykły chłopak niechcący przenosi się z sesji RPG do fantastycznego świata. Bohater musi zmierzyć się z potężnymi przeciwnikami czającymi się w podziemiach. Produkcja nawiązuje do klasyków, takich jak Castlevania.
  5. SWIFT STITCH – minimalistyczna zręcznościówka, w której sterujemy poruszającym się w labiryncie trójkątem, starając się uniknąć uderzenia w jakiekolwiek przeszkody.
  6. Oniken – dwuwymiarowa platformówka, korzystająca z 8-bitowej stylistyki hitów wydawanych na konsolę NES.

Obecnie minimalna cena jaką musimy zapłacić za komplet tytułów wynosi 4,29 euro (ok. 18 zł). Jeżeli zapłacimy więcej niż 6,76 euro otrzymamy w nagrodę album muzyczny Insert, stworzony przez japońskiego kompozytora o pseudonimie Prof. Sakamoto, specjalizującego się w elektronicznej muzyce retro. Wszystkie tytuły można przypisać do konta w serwisie Desura. Dodatkowo, gry Puzzle Agent, Mutant Storm Reloaded oraz Geneforge Saga posiadają także steamowe klucze aktywacyjne.

  1. Oficjalna strona Indie Royale