Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Sacred: Gold Edition (PC)
OkładkaSacred: Gold Edition (PC)

Sacred: Złota Edycja PC

Sacred: Gold Edition

Sacred: Złota Edycja to specjalne wydanie gier z serii Sacred. W jego skład wchodzi ulepszona wersja części pierwszej tego cyklu Sacred Plus oraz dodatek do niej, pt. Sacred: Podziemia.

RPG | fantasy | hack'and'slash | widok izometryczny | RPG akcji

Sacred: Złota Edycja Premiera PC

13października2005

pudełko PL

16czerwca2006

producent: Ascaron Software wydawca: Take 2 Interactive wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Sacred: Złota Edycja to specjalne wydanie gier z serii Sacred. W jego skład wchodzi ulepszona wersja części pierwszej tego cyklu Sacred Plus oraz dodatek do niej, pt. Sacred: Podziemia.

Sacred Plus to specjalne wydanie gry z gatunku action/cRPG pt. Sacred. W jego skład prócz standardowej wersji Sacred wchodzi także patch (v.1.8.2.6) jak i rozszerzenie o nazwie Plus zawierające szereg elementów opracowanych przez autorów programu po jego rynkowej premierze. Są to m.in. ulepszone tryby rozgrywki wieloosobowej, zoptymalizowany interfejs i całkowicie zmienione zbalansowanie gry. Więcej informacji na temat tej pozycji znajdziecie tutaj.

Underworld to pierwszy, oficjalny dodatek do gry action-RPG (hack'n'slash), zatytułowanej Sacred. Fabuła rozszerzenia rozpoczyna się w momencie zakończenia historii znanej z oryginalnej produkcji. Gracze na nowo przenoszą się do królestwa Ancaria, które po obaleniu Shaddara musi zmierzyć się z nowym niebezpieczeństwem, mającym swe podłoże w podziemnym świecie zmarłych. Po wielu perypetiach, prowadzona postać stanie nawet przez portalem prowadzącym do piekieł i tylko od niej będzie zależał los Ancarii oraz jej mieszkańców. Więcej informacji na temat tej pozycji znajdziecie tutaj.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 16  

Ocena użytkowników: 8,7 / 10 na podstawie 762 głosów czytelników.

Sacred: Złota Edycja cena w dniu premiery: 49,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Sacred: Złota Edycja

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Sacred: Złota Edycja Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Procesor Pentium 4 1.4 GHz
  • 512MB RAM
  • 64 MB akcelerator 3D (DirectX9)
  • 2.5 GB HDD
  • Windows 98SE/Me/2000/XP