Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Battle Mages: Sign of Darkness (PC)
OkładkaBattle Mages: Sign of Darkness (PC)

Battle Mages: Sign of Darkness PC

Dodatek do Battle Mages, oferujący cztery nowe kampanie, w których będziemy świadkiem dramatycznych wydarzeń, mających korzenie na długo przed tym, jak Shadow of Warlock pojawił się w Daenmorze.

To jest dodatek do gry Battle Mages.

Strategiczne | fantasy | RTS | elementy RPG

Battle Mages: Sign of Darkness Premiera PC

4grudnia2004

pudełko PL

4grudnia2004

producent: Targem wydawca: Buka Entertainment wydawca PL: Play-publishing Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Battle Mages: Sign of Darkness

Warcraft II: Tides of Darkness

Battle Mages

Warhammer: Dark Omen

Tysiące lat minęły od wielkiej bitwy pomiędzy Panem Ciemności a powstałymi przeciwko niemu wolnymi rasami. Dzień za dniem, wszystko powracało do normy. Szkoła Magów, założona przez ludzi, którzy odkryli cudowne właściwości Kryształu, stawała się coraz bardziej wpływową instytucją w świecie. Dzięki czarodziejom, którzy stawili czoła głodowi i chorobom, złoty wiek pokoju i dobrobytu stał się faktem. Właściwa fabuła Sign of Darkness rozpoczyna się w momencie, gdy młody kandydat na maga wyrusza na północ, aby zasięgnąć nauki u ekscentrycznego czarodzieja, jednego z najstarszych i najpotężniejszych członków Gildii. Nie wie on, że jego przyszły opiekun jest jednym z obrońców Kryształu i że stanie się on katalizatorem wydarzeń, które sprowadzą na Daenmor widmo kolejnej wojny...

Battle Mages: Sign of Darkness oferuje cztery nowe kampanie, w których będziemy świadkiem dramatycznych wydarzeń, mających korzenie na długo przed tym, jak Shadow of Warlock pojawił się w Daenmorze. Gracz odkryje tajemnice obrońców Kryształu, spróbuje powstrzymać niebezpieczne plany elfów, poprowadzi mściwych Orków do bitwy, stanie naprzeciwko armiom Chaosu, a także obejmie dowództwo nad hordą nieumarłych, które zasieją śmierć i zniszczenie. W każdej z kampanii pojawi się unikatowy bohater z zestawem nowych umiejętności, dodatek wprowadził również możliwość nauki zaklęć Czarnej Magii. Ulepszony inwentarz, nowe artefakty i przedmioty, a także premierowe taktyki w dowodzeniu oddziałami znacznie wzbogaciły to, co dotychczas poznaliśmy w Battle Mages. Oczywiście, poprawki te dotyczą również trybu gry dla wielu graczy, który dodatkowo został obdarowany zupełnie nowymi mapami.

Ostatnia modyfikacja 5 kwietnia 2012

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 221 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Battle Mages: Sign of Darkness

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Battle Mages: Sign of Darkness Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 128 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • Windows 95/98