Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2011, 09:30

autor: Adrian Werner

Hitman: Absolution - obejrzyj 16 minut zapisu rozgrywki

Hitman: Absolution był jedną z największych niespodzianek tegorocznego E3. Twórcy gry właśnie wypuścili zapis prezentacji z tej imprezy.

Podczas tegorocznych targów E3 ludzie ze studia IO Interactive zorganizowali prezentację gry Hitman: Absolution. Jej zapis został właśnie udostępniony szerokiej publiczności i teraz każdy może sam się przekonać, czy warto czekać na kolejną odsłonę przygód łysego zabójcy.

Materiał trwa ponad szesnaście minut i pokazuje misję, w której zadaniem 47 jest wymknięcie się ścigającym go policjantom. Na filmiku wyraźnie widać wiele zapowiadanych przez autorów zmian. Możemy więc obejrzeć m.in. ulepszenia mechaniki walki w zwarciu, pozwalający błyskawicznie zlokalizować wrogów tryb instynktu oraz system osłon.

Warto przy okazji wspomnieć o wywiadzie, jakiego pracownicy IO Interactive udzielili serwisowi videogaming247. W nim twórcy zapewnili, że projektują poziomy tak, aby zaoferować dużą swobodę wyboru metod realizacji zadań. Ten element był cechą charakterystyczną poprzednich odsłon i autorzy nie zamierzają go porzucać. Miłośnicy dynamicznej akcji wykorzystają zdolności agenta 47 do widowiskowego rozprawiania się z wrogami, ale zwolennicy skradania również nie będą mieli powodów do narzekań.

Hitman: Absolution tworzony jest w myślą o pecetach oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Premiera gry zapowiadana jest na przyszły rok.