Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 października 2012, 12:02

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Co chciałbyś wiedzieć o grze Hitman: Rozgrzeszenie?

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś interesującego o nowym Hitmanie? Nurtują Cię pewne kwestie i chciałbyś rozwiać wątpliwości? To znakomicie. Zadaj pytanie dotyczące rozgrywki, a my spróbujemy na nie odpowiedzieć w niedalekiej przyszłości.

O Rozgrzeszeniu, najnowszej odsłonie cyklu Hitman, pisaliśmy już kilkukrotnie, m.in. pod koniec września, gdy w Warszawie odbyła się pierwsza polska prezentacja gry. Łysy zabójca pojawi na naszych łamach przynajmniej jeszcze raz przed listopadową premierą, a to za sprawą wersji prasowej, z którą zapoznamy się już jutro. Z racji tego, że tym razem spędzimy z najnowszym dziełem firmy Io Interactive więcej czasu, skupimy się w większym stopniu na interesujących Was kwestiach.

Co chciałbyś wiedzieć o grze Hitman: Rozgrzeszenie? - ilustracja #1

Fanów Agenta 47 w Polsce nie brakuje, dlatego mamy do Was drodzy Czytelnicy ogromną prośbę. W komentarzach pod niniejszym artykułem zadawajcie szczegółowe pytania dotyczące rozgrywki i publikujcie wszelkie nurtujące Was kwestie związane z nowym Hitmanem, a my już wkrótce udzielimy możliwie najbardziej wyczerpujących odpowiedzi. Jeden z uczestników zabawy, którego pytanie znajdzie się w artykule, otrzyma od nas nagrodę niespodziankę, związaną oczywiście z Rozgrzeszeniem.