Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2012, 12:43

autor: Aver

Nowy gameplay z gry Hitman: Rozgrzeszenie

Studio IO Interactive udostępniło piętnastominutowy film z rozgrywki z najnowszej odsłony przygód Agenta 47. Chodzi o zapis przejścia misji zaprezentowany na targach E3, opatrzony komentarzem twórców.

Agent 47 znów uderza. Nieco ponad miesiąc po zakończeniu targów E3 studio IO Interactive opublikowało film z zorganizowanej w Los Angeles zamkniętej prezentacji gry Hitman: Rozgrzeszenie. Będzie on z pewnością znajomy osobom, które zapoznały się z wrażeniami z gry opublikowanymi w początkach czerwca.

Nowy gameplay z gry Hitman: Rozgrzeszenie - ilustracja #1
Lenny Dexter ochroni Ciebie, ale kto ochroni Lenny'ego?

Film jest opatrzony komentarzem twórców z duńskiego studia IO Interactive i ukazuje zabójczą skuteczność Agenta 47 podczas misji „The Streets of Hope”, w której musi on wyeliminować przedstawicieli lokalnego gangu i porwać jego szefa, Lenny’ego „The Limp” Dextera.

Zapis przejścia misji umożliwia nam zapoznanie się z interfejsem gry i dużą liczbą interakcji z otoczeniem. Autorzy podkreślają, że znaczącym ulepszeniom poddano sposób zachowywania się postaci niezależnych oraz zwiększono zakres możliwych, nieszablonowych rozwiązań. Jednocześnie przewidziano kilka opcji, które ułatwią osobom nieznającym serii rozpoczęcie przygód Agentem 47. Jedną z nich jest na przykład możliwość podświetlania postaci wrogów znajdujących się poza naszym polem widzenia.

Na uwagę zasługują także zaprezentowane na filmie klimatyczne lokacje, znacznie odbiegające stylistyką od Chinatown znanego z poprzednich materiałów wideo z gry. Miejmy nadzieję, że ostateczna wersja tytułu będzie równie zróżnicowana i interesująca. Hitman: Rozgrzeszenie ukaże się 20 listopada na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe, już teraz będą mogły zagrać w bonusową minigierkę Hitman: Sniper Challenge.