Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2012, 16:10

Hitman: Rozgrzeszenie wyjdzie 20 listopada na PC i konsolach. Sniper Challenge dodatkiem w pre-orderze

Hitman: Rozgrzeszenie trafi do sklepów 20 listopada w wersji na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Osoby, które zamówią pre-order gry mogą liczyć na specjalną minigierkę – Hitman: Sniper Challenge.

Hitman: Rozgrzeszenie wyjdzie 20 listopada na PC i konsolach. Hitman: Sniper Challenge dodatkiem w pre-orderze - ilustracja #1

Firma Square Enix potwierdziła, że gra Hitman: Rozgrzeszenie trafi do sklepów 20 listopada (na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3) i ujawniła ciekawą promocję przedpremierową. Osoby, które zamówią pre-order otrzymają dostęp do Hitman: Sniper Challenge, minigry pokazującej jedną z misji Agenta 47. Za wykonanie tego zlecenia będzie można odblokować dodatki i przenieść je do pełnoprawnej nowej odsłony serii Hitman.

Minigierka nie jest częścią fabuły Hitman: Rozgrzeszenie, a jedynie dodatkiem dla osób, które zamówią grę przedpremierowo. Za snajperskie osiągnięcia zyskamy broń Kazo TRG oraz zestaw ulepszeń. Pre-order nowej gry studia IO Interactive można zamawiać już teraz, chociaż sam Sniper Challenge zostanie odblokowany 15 maja na konsolach (Xbox LIVE, PlayStation Network) i 1 sierpnia na pecetach (Steam).

Przedstawiciele IO Interactive przekazali, że Sniper Challenge jest formą podziękowania dla najbardziej zagorzałych fanów. Produkcja powstała na bazie prototypu poziomu snajperskiego, który zrobił furorę wśród pracowników studia. Deweloper podkreślił też, że nie lekceważy pecetów i pracuje nad specjalną wersją Rozgrzeszenia na tę platformę, wzbogaconą o pewne dodatki. To jest podobno powodem późniejszej premiery komputerowej wersji Sniper Challenge.

W Sniper Challenge wcielimy się w słynnego zabójcę i sprawdzimy się jako snajperzy. Agent 47 otrzyma misję zabicia niejakiego Richarda Stronga oraz jego ochroniarzy. Strzelając do przeciwników nabijemy mnożniki punktacji i odkryjemy przeróżne sekrety. Podobno proste zadanie będzie można przejść w kilka minut lub spędzić przy nim sporo czasu, szukając nowych sposobów na ciche pozbycie się przeciwników i rywalizując z innymi graczami w rankingach.

  1. Oficjalna strona Hitma: Sniper Challenge