Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2012, 16:58

Znamy datę premiery Dishonored – gra pojawi się w październiku

Jedna z ciekawszych pierwszoosobowych gier akcji tego roku zostanie wydana 12 października. Demo Dishonored zobaczymy na tegorocznych targach E3.

Znamy datę premiery Dishonored – gra pojawi się w październiku - ilustracja #1

Bethesda ujawniła datę premiery gry Dishonored, za którą odpowiada studio Arkane, założone między innymi przez Harvey’a Smitha. Produkcja trafi do brytyjskich i europejskich sklepów 12 października. Trzy dni wcześniej otrzymają ją gracze ze Stanów Zjednoczonych. Wydawca potwierdził też, że demo strzelanki zostanie pokazane na tegorocznych targach E3.

„Cieszymy się, że Dishonored zainteresował ludzi” – powiedział Vlatko Andonov, prezes Bethesda Softworks – „z przyjemnością przekażemy więcej informacji na temat gry przed jej październikową premierą”. Szczegóły dema, które zostanie pokazane na E3 nie zostały podane. Mamy nadzieję, że wydawca przygotuje też nowe materiały na późniejsze targi Gamescom.

Znamy datę premiery Dishonored – gra pojawi się w październiku - ilustracja #2

Dishonored to jedna z ciekawszych tegorocznych pierwszoosobowych gier akcji. Szczególnie teraz, gdy wiemy, że na BioShock: Infinite trzeba będzie poczekać do lutego 2013 roku. Gra studia Arkane ma rozgrywać się w klimatycznym, steampunkowym uniwersum i łączyć wiele stylów rozgrywki: strzelanie, walkę wręcz, supermoce, skradankę oraz parę innych pomysłów.

  1. Oficjalna strona Dishonored
  2. Dishonored, czyli Thief XXI wieku – zapowiedź gry