Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2012, 18:51

autor: Grzegorz "Aver" Ferenc

Assassin’s Creed III – pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki

Firma Ubisoft udostępniła pierwszy zwiastun gry Assassin’s Creed III zawierający fragmenty rozgrywki oparte na nowym silniku graficznym. Jednocześnie zaznaczyła, że jest to wciąż wersja alfa.

Firma Ubisoft ujawniła kolejny zwiastun gry Assassin’s Creed III. W przeciwieństwie do poprzednich trailerów, jest on w całości oparty na fragmentach rozgrywki. Możemy na nim zobaczyć Connora, głównego bohatera gry, jak skrada się wśród pokrytych śniegiem lasów, organizuje zasadzki na brytyjskich żołnierzy, przemierza ulice amerykańskich miast i bierze udział w starciu obu walczących stron w wojnie o niepodległość Stanów Zjednoczonych.

Jednocześnie twórcy ze studia Ubisoft Montreal zaznaczyli, że zwiastun prezentuje grę we wczesnej fazie alfa, więc nie ukazuje pełnych możliwości graficznych nowego silnika graficznego AnvilNext. Bardziej dopracowaną wersję zobaczymy najprawdopodobniej podczas targów E3, które odbędą się w Los Angeles od 5 do 7 czerwca.

Assassin’s Creed III jest jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów na konsole, jakie ukażą się w tym roku. Produkcja pojawi się w sklepach 31 października w wersjach na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3, a w późniejszym terminie także na konsolę Wii U firmy Nintendo. Gra przeniesie nas w czasy walki o niepodległość USA, ale twórcy zapowiadają, że będzie ona zawierać także wiele fragmentów rozgrywki z akcją osadzoną we współczesności.