Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 stycznia 2012, 09:10

autor: Kono

Scenariusz Hitman: Absolution to ponad 2000 stron. Sesje nagraniowe z aktorami już trwają

Reżyser gry Hitman: Absolution ujawnił, że jeśli weźmiemy pod uwagę tylko linie dialogowe postaci niezależnych, to scenariusz do najnowszej produkcji opowiadającej o przygodach Agenta 47 ma 2000 stron. Dowiedzieliśmy się również, że każda postać kontrolowana przez sztuczną inteligencję ma swoje imię i tożsamość.

Tore Blystad, reżyser Hitman: Absolution, ujawnił na odbywającym się niedawno imprezie zorganizowanej przez firmę Square Enix, że jeśli weźmiemy pod uwagę jedynie postacie kontrolowane przez sztuczną inteligencję, to scenariusz najnowszej gry o przygodach Agenta 47 ma około 2000 stron.

W rozmowie z serwisem VideoGamer, Blystad powiedział też, że krótko przed świętami miała miejsce duża sesja nagraniowa do Hitman: Absolution, a w planach jest kolejna. Ogrom pracy włożony przez aktorów nie powinien z resztą dziwić, biorąc pod uwagę sporą objętość scenariusza, jak na tego typu grę. Warto tu zaznaczyć, że nie wzięto pod uwagę linii dialogowych samego Agenta 47.

Scenariusz Hitman: Absolution to ponad 2000 stron. Sesje nagraniowe z aktorami już trwają - ilustracja #1

To nie była jedyna informacją, którą Blystad ujawnił podczas imprezy zorganizowanej przez Square Enix. Według reżysera gry, każda postać niezależna w Hitman: Absolution ma swoje własne imię i tożsamość. Nie uświadczymy więc tłumów anonimowych strażników i cywilów, które pojawiały się w poprzednich odsłonach serii.

Hitman: Absolution ukaże w tym roku na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC. Za produkcję tytułu odpowiada studio IO Interactive. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Cenega. Aktualnie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących polonizacji najnowszych przygód Agenta 47, jednak jeśli wydawca zdecyduje się na taki krok, to będzie miał sporo pracy do wykonania.