Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 stycznia 2012

Co znajdziemy w demie Mass Effect 3 oraz jego wymagania sprzętowe w wersji PC

Ender, 18 stycznia 2012, 22:50

Na forum Bioware pojawiły się szczegóły dotyczące zawartości dema gry Mass Effect 3, podane zostały również jego wymagania sprzętowe w wersji pecetowej. Tak więc, jeżeli jesteście ciekawi ile godzin rozrywki zapewni wersja demonstracyjna oraz na jakim sprzęcie ruszy najnowsza odsłona kosmicznej sagi BioWare, kliknijcie w rozwinięcie newsa.

Aktualizacja polskiego PS Store (Splinter Cell Double Agent, demo Kingdoms Of Amalur, beta Starhawk, styczniowa wyprzedaż)

Ender, 18 stycznia 2012, 19:12

Jak co środę, Sony zaktualizowało polski PlayStation Store. Listę nowości wraz z cenami można znaleźć w rozwinięciu newsa. W tym tygodniu do graczy trafiają między innymi, beta-wersja gry Starhawk, demo Kingdoms Of Amalur oraz nowe mapy multliplayer dla Uncharted 3.

Video Tutorial – Datacrony: Balmorra (Imperium)

Hed, 18 stycznia 2012, 16:44

Datacrony to małe pudełka ukryte na poszczególnych planetach w grze Star Wars: The Old Republic, które zwiększają statystyki postaci. W tym filmie dowiesz się, gdzie znajdują się artefakty na planecie Balmorra dla frakcji Imperium Sith.

Video Tutorial – Warzones (PvP) – Huttball

Hed, 18 stycznia 2012, 15:19

Chcesz grać w trybie PvP w grze Star Wars: The Old Republic, ale nie wiesz jak zacząć? W nowej serii poradników filmowych przedstawiamy wszystkie sekrety współzawodnictwa na arenach typu Warzones. W trzecim filmie opowiadamy o brutalnym sporcie przyszłości – Huttball.

Dear Esther - gra przygodowa na silniku Source zadebiutuje już 14 lutego

Len, 18 stycznia 2012, 15:00

Poznaliśmy właśnie datę premiery innowacyjnej gry przygodowej Dear Esther. Pojawi się ona na runku 14 lutego. Ponadto twórcy opublikowali pierwszy zwiastun z głosem narratora w tle, który będzie nam towarzyszyć przez całą rozgrywkę.

Sesje nagraniowe do gry StarCraft II: Heart of the Swarm trwają. Kiedy premiera?

Kono, 18 stycznia 2012, 13:59

Tricia Helfer za pośrednictwem serwisu Twitter ujawniła, że bierze udział w sesjach nagraniowych do gry Starcraft II: Heart of the Swarm. Aktorka, oprócz opublikowania krótkiej notki i zdjęcia, nie zdradziła nic więcej.

Wieści ze świata (Mortal Kombat, Gears of War 3, Gran Turismo 5) 18/1/12

Sarge, 18 stycznia 2012, 13:03

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o Mortal Kombat w wersji na PlayStation Vita, dodatkach DLC do gier Gears of War 3 i Gran Turismo 5 oraz nowej produkcji RPG na PlayStation 3.

Granie w chmurze i ułatwianie dostępu do gier przyszłością branży według szefa Gaikai

Kono, 18 stycznia 2012, 12:39

David Perry, szef firmy Gaikai, podczas konferencji Cloud Gaming Europe 2012 wygłosił przemówienie, w którym podzielił się swoja wizją przyszłości gier. Perry uważa, że wielkie firmy powinny iść w stronę tzw. cloud gamingu i maksymalnego ułatwiania dostępu do gier.

Zapowiedź kolejnych dodatków DLC do gry Uncharted 3 i premiera pakietu map

Sarge, 18 stycznia 2012, 11:42

Amerykański blog PlayStation przyniósł nowe informacje na temat nadchodzących dodatków DLC do gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a. Z kolei dzisiaj zadebiutuje rozszerzenie Flashback Map Pack #1, czyli pakiet odświeżonych map z drugiej części serii.

Twórcy gry Borderlands 2 wybrali kobietę wcielającą się w Lilith

Sarge, 18 stycznia 2012, 11:06

Zakończono casting na aktorkę wcielającą się w Lilith - bohaterkę gry Borderlands pojawiającą się także w nadchodzącej kontynuacji. Zwyciężczynią przesłuchań została Australijka Yasemin Arslan.

Sega ujawnia szczegóły London 2012 - Igrzyska Olimpijskie z Kinectem i PS Move

Hed, 18 stycznia 2012, 10:53

Sega przekazała parę informacji o London 2012, czyli adaptacji Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w Londynie. Najważniejszą nowością w porównaniu do poprzednich gier tego typu jest wsparcie dla kontrolerów Kinect i PlayStation Move.

X51 - duża moc w niewielkiej obudowie. Nowy komputer od Alienware

Kono, 18 stycznia 2012, 10:37

Firma Alienware zaprezentowała nową linię komputerów klasy PC. Modele z serii X51 mają cechować się niewielkimi rozmiarami, sporą mocą potrzebną w grach oraz możliwościami multimedialnymi.

Mass Effect 3 będzie lepszy z Kinectem. Demo gry pojawi się 14 lutego

Hed, 18 stycznia 2012, 09:41

Firma Electronic Arts najwyraźniej zamierza przejąć kontrolę nad tegorocznymi Walentynkami - 14 lutego pojaw się bowiem demo Mass Effect 3, które na pewno przyciągnie do ekranów wiele osób. Wersja demonstracyjna gry BioWare trafi na Xboksa 360. Twórcy trzeciej części sagi o przygodach Sheparda zapowiedzieli też, że będzie ona lepsza dzięki wykorzystaniu Kinecta.

Premiera Rise of the Rakghouls już dziś!

Jaxa, 18 stycznia 2012, 08:39

Premiera aktualizacji 1.1.0 już dzisiaj. BioWare uporało się z poprawkami i przesunięta z wczoraj konserwacja połączona z aktualizacją plików rozpocznie się o dziewiątej rano.

Data premiery gry StarHawk i rozpoczęcie publicznych beta testów

Sarge, 18 stycznia 2012, 08:25

Na łamach amerykańskiego bloga PlayStation ujawniono datę premiery gry StarHawk. Jeszcze dziś rozpoczną się publiczne beta testy produkcji studia LightBox Interactive.