Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 stycznia 2012

Co znajdziemy w demie Mass Effect 3 oraz jego wymagania sprzętowe w wersji PC
Co znajdziemy w demie Mass Effect 3 oraz jego wymagania sprzętowe w wersji PC

Ender, 18 stycznia 2012, 22:50

Na forum Bioware pojawiły się szczegóły dotyczące zawartości dema gry Mass Effect 3, podane zostały również jego wymagania sprzętowe w wersji pecetowej. Tak więc, jeżeli jesteście ciekawi ile godzin rozrywki zapewni wersja demonstracyjna oraz na jakim sprzęcie ruszy najnowsza odsłona kosmicznej sagi BioWare, kliknijcie w rozwinięcie newsa.

Aktualizacja polskiego PS Store (Splinter Cell Double Agent, demo Kingdoms Of Amalur, beta Starhawk, styczniowa wyprzedaż)
Aktualizacja polskiego PS Store (Splinter Cell Double Agent, demo Kingdoms Of Amalur, beta Starhawk, styczniowa wyprzedaż)

Ender, 18 stycznia 2012, 19:12

Jak co środę, Sony zaktualizowało polski PlayStation Store. Listę nowości wraz z cenami można znaleźć w rozwinięciu newsa. W tym tygodniu do graczy trafiają między innymi, beta-wersja gry Starhawk, demo Kingdoms Of Amalur oraz nowe mapy multliplayer dla Uncharted 3.

Video Tutorial – Datacrony: Balmorra (Imperium)
Video Tutorial – Datacrony: Balmorra (Imperium)

Hed, 18 stycznia 2012, 16:44

Datacrony to małe pudełka ukryte na poszczególnych planetach w grze Star Wars: The Old Republic, które zwiększają statystyki postaci. W tym filmie dowiesz się, gdzie znajdują się artefakty na planecie Balmorra dla frakcji Imperium Sith.

Video Tutorial – Warzones (PvP) – Huttball
Video Tutorial – Warzones (PvP) – Huttball

Hed, 18 stycznia 2012, 15:19

Chcesz grać w trybie PvP w grze Star Wars: The Old Republic, ale nie wiesz jak zacząć? W nowej serii poradników filmowych przedstawiamy wszystkie sekrety współzawodnictwa na arenach typu Warzones. W trzecim filmie opowiadamy o brutalnym sporcie przyszłości – Huttball.

Dear Esther - gra przygodowa na silniku Source zadebiutuje już 14 lutego
Dear Esther - gra przygodowa na silniku Source zadebiutuje już 14 lutego

Len, 18 stycznia 2012, 15:00

Poznaliśmy właśnie datę premiery innowacyjnej gry przygodowej Dear Esther. Pojawi się ona na runku 14 lutego. Ponadto twórcy opublikowali pierwszy zwiastun z głosem narratora w tle, który będzie nam towarzyszyć przez całą rozgrywkę.

Sesje nagraniowe do gry StarCraft II: Heart of the Swarm trwają. Kiedy premiera?

Kono, 18 stycznia 2012, 13:59

Tricia Helfer za pośrednictwem serwisu Twitter ujawniła, że bierze udział w sesjach nagraniowych do gry Starcraft II: Heart of the Swarm. Aktorka, oprócz opublikowania krótkiej notki i zdjęcia, nie zdradziła nic więcej.

Wieści ze świata (Mortal Kombat, Gears of War 3, Gran Turismo 5) 18/1/12

Sarge, 18 stycznia 2012, 13:03

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o Mortal Kombat w wersji na PlayStation Vita, dodatkach DLC do gier Gears of War 3 i Gran Turismo 5 oraz nowej produkcji RPG na PlayStation 3.

Granie w chmurze i ułatwianie dostępu do gier przyszłością branży według szefa Gaikai
Granie w chmurze i ułatwianie dostępu do gier przyszłością branży według szefa Gaikai

Kono, 18 stycznia 2012, 12:39

David Perry, szef firmy Gaikai, podczas konferencji Cloud Gaming Europe 2012 wygłosił przemówienie, w którym podzielił się swoja wizją przyszłości gier. Perry uważa, że wielkie firmy powinny iść w stronę tzw. cloud gamingu i maksymalnego ułatwiania dostępu do gier.

Zapowiedź kolejnych dodatków DLC do gry Uncharted 3 i premiera pakietu map

Sarge, 18 stycznia 2012, 11:42

Amerykański blog PlayStation przyniósł nowe informacje na temat nadchodzących dodatków DLC do gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a. Z kolei dzisiaj zadebiutuje rozszerzenie Flashback Map Pack #1, czyli pakiet odświeżonych map z drugiej części serii.

Twórcy gry Borderlands 2 wybrali kobietę wcielającą się w Lilith

Sarge, 18 stycznia 2012, 11:06

Zakończono casting na aktorkę wcielającą się w Lilith - bohaterkę gry Borderlands pojawiającą się także w nadchodzącej kontynuacji. Zwyciężczynią przesłuchań została Australijka Yasemin Arslan.

Sega ujawnia szczegóły London 2012 - Igrzyska Olimpijskie z Kinectem i PS Move

Hed, 18 stycznia 2012, 10:53

Sega przekazała parę informacji o London 2012, czyli adaptacji Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w Londynie. Najważniejszą nowością w porównaniu do poprzednich gier tego typu jest wsparcie dla kontrolerów Kinect i PlayStation Move.

X51 - duża moc w niewielkiej obudowie. Nowy komputer od Alienware

Kono, 18 stycznia 2012, 10:37

Firma Alienware zaprezentowała nową linię komputerów klasy PC. Modele z serii X51 mają cechować się niewielkimi rozmiarami, sporą mocą potrzebną w grach oraz możliwościami multimedialnymi.

Mass Effect 3 będzie lepszy z Kinectem. Demo gry pojawi się 14 lutego

Hed, 18 stycznia 2012, 09:41

Firma Electronic Arts najwyraźniej zamierza przejąć kontrolę nad tegorocznymi Walentynkami - 14 lutego pojaw się bowiem demo Mass Effect 3, które na pewno przyciągnie do ekranów wiele osób. Wersja demonstracyjna gry BioWare trafi na Xboksa 360. Twórcy trzeciej części sagi o przygodach Sheparda zapowiedzieli też, że będzie ona lepsza dzięki wykorzystaniu Kinecta.

Premiera Rise of the Rakghouls już dziś!
Premiera Rise of the Rakghouls już dziś!

Jaxa, 18 stycznia 2012, 08:39

Premiera aktualizacji 1.1.0 już dzisiaj. BioWare uporało się z poprawkami i przesunięta z wczoraj konserwacja połączona z aktualizacją plików rozpocznie się o dziewiątej rano.

Data premiery gry StarHawk i rozpoczęcie publicznych beta testów

Sarge, 18 stycznia 2012, 08:25

Na łamach amerykańskiego bloga PlayStation ujawniono datę premiery gry StarHawk. Jeszcze dziś rozpoczną się publiczne beta testy produkcji studia LightBox Interactive.