Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2012, 08:39

autor: Jaxa

Premiera Rise of the Rakghouls już dziś!

Premiera aktualizacji 1.1.0 już dzisiaj. BioWare uporało się z poprawkami i przesunięta z wczoraj konserwacja połączona z aktualizacją plików rozpocznie się o dziewiątej rano.

Premiera Rise of the Rakghouls już dziś! - ilustracja #1

Już dziś premiera nowej aktualizacji do gry Star Wars: The Old Republic. Według planów firmy BioWare serwery zostaną wyłączone o 9 rano czasu polskiego i prace konserwacyjne, połączone z aktualizacją gry, potrwają do godziny 17 czasu polskiego (czyli łącznie 8 godzin). Jeżeli nic się nie przesunie, to już wieczorem gracze będą mogli cieszyć się zawartością nowego patcha.

Premiera miała odbyć się wczoraj, ale gracze testujący aktualizację na publicznych serwerach testowych odkryli poważne błędy i BioWare musiało wstrzymać planowaną konserwację oraz zająć się poprawkami.

Przypominając w skrócie, w aktualizacji 1.1.0, która otrzymała tytuł Rise of the Rakghouls, zobaczymy nowego Flashpointa (Kaos Under Siege) i rozbudowaną wersję Operacji Karagga’s Palace (4 nowych bossów). Zobaczymy też spore zmiany w profesjach Biochem i Cybertech. Obie zostaną solidnie osłabione, po to by pozostałe umiejętności produkcyjne stały się porównywalnie opłacalne dla graczy na maksymalnym poziomie. Poprawiono też ponad setkę błędów i postarano się o częściową optymalizację kodu, tak by komputery lepiej radziły sobie z grą. Odblokowano również ustawienia antyaliasingu.

Firma BioWare bardzo agresywnie podeszła do przygotowywania i wypuszczania poprawek dla swego najnowszego dziecka. Oprócz obecnej aktualizacji zapowiedziała też dwie następne i możemy być raczej pewni, że na tym się nie skończy.

Pozostaje mieć nadzieję, że aktualizacja zakończy się sukcesem (i w terminie), nie pojawią się nowe, wymagające natychmiastowej naprawy, błędy i będzie można niebawem znów wyruszyć na międzygwiezdne szlaki.

Jeżeli chcecie poznać wszystkie zmiany, jakie przygotowano w patchu 1.1.0 zapraszamy do przeczytania przygotowanych przez nas informacji.