Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 stycznia 2012

Kompani – podstawowe informacje
Kompani – podstawowe informacje

Olek, 9 stycznia 2012, 23:34

Pomagają w walce, wytwarzają przedmioty, sugerują działania... Kompani w grze Star Wars: The Old Republic są kimś znacznie więcej niż tylko bohaterami niezależnymi. Dzięki nim, nawet grając w pojedynkę, można czuć się częścią drużyny.

Star Wars: The Old Republic – nowy Flashpoint już na testowym serwerze
Star Wars: The Old Republic – nowy Flashpoint już na testowym serwerze

Hed, 9 stycznia 2012, 20:28

Na oficjalnym serwerze testowym z gry Star Wars: The Old Republic pojawiła się najnowsza łatka o numerze 1.1. Firma BioWare wprowadzi w niej nową instancję typu Flashpoint oraz rozszerzoną wersję jednej ze znanych Operacji.

XCOM: Enemy Unknown - pierwsze materiały graficzne i nowe informacje

Adrian Werner, 9 stycznia 2012, 20:25

Kilka dni temu pisaliśmy o nadchodzącej turowej strategii będącej kontynuacją kultowego cyklu X-Com. Teraz pojawiły się pierwsze materiały graficzne z tej gry oraz ujawniono kilka nowych informacji na jej temat.

Patch 1.0.2a-c – lista poprawek (6/1/2012)
Patch 1.0.2a-c – lista poprawek (6/1/2012)

Hed, 9 stycznia 2012, 19:13

W kolejnych małych poprawkach do gry Star Wars: The Old Republic (1.0.2a-c) firma BioWare wyeliminowała parę denerwujących błędów i niedociągnięć.

Klasy podstawowe i klasy zaawansowane
Klasy podstawowe i klasy zaawansowane

Jaxa, 9 stycznia 2012, 18:00

Wybór klasy postaci to najważniejsza decyzja w grach MMO. Mamy nadzieję, że dzięki naszym opisom będzie on łatwiejszy, a postacie, które wybierzecie, posłużą wam miesiące, jeżeli nie lata.

Jedi Shadow – specjalizacja DPS
Jedi Shadow – specjalizacja DPS

Jaxa, 9 stycznia 2012, 17:32

Jedi Shadow to świetny DPS potrafiący ukryć się i unikać przeciwników, tylko po to by potem znienacka zaatakować ich swym podwójnym mieczem świetlnym.

Wieści ze świata (Final Fantasy XIII-2, The House of the Dead, Microsoft) 9/1/12

Jiker, 9 stycznia 2012, 14:50

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym modelu 3DS-a, zmianach w serwisie Xbox Live Indie Games, wcześniejszym modelu free to play dla subskrybentów Star Trek Online, a także powrocie do prac nad Project Zomboid.

Cargo 3 – zobacz zwiastun nowej polskiej strzelanki w klimatach Dead Space

Hed, 9 stycznia 2012, 14:16

Pojawił się trailer polskiej strzelanki Cargo 3, w której wybierzemy się na planetę górniczą Argos 9, aby zmierzyć się z przerażającymi potworami. Produkcja rodzimego studia Vinci Games przypomina takie tytuły jak Dead Space, czy Aliens vs. Predator.

W co pograć za darmo - część 20 (Nitronic Rush, BeGone, Space Quest II, Armed With Wings Culmination)
W co pograć za darmo - część 20 (Nitronic Rush, BeGone, Space Quest II, Armed With Wings Culmination)

Hed, 9 stycznia 2012, 13:00

W dwudziestym odcinku przeglądu najciekawszych darmowych gier nie zabraknie propozycji dla fanów akcji, przygody, czy wyścigów. Piszemy między innymi o grach Nitronic Rush, BeGone, oraz Armed With Wings Culmination.

Wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Kingdoms of Amalur: Reckoning
Wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Kingdoms of Amalur: Reckoning

Kono, 9 stycznia 2012, 12:45

Firma Big Huge Games ujawniła na oficjalnym forum wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Kingdoms of Amalur: Reckoning. Tytuł należący do gatunku RPG akcji ukaże się także na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Aliens: Colonial Marines - zawartość Edycji Kolekcjonerskiej

Adrian Werner, 9 stycznia 2012, 12:20

Wyciekła zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Aliens: Colonial Marines. W pudełku poza samą grą znajdzie się m.in. figurka postaci w kombinezonie-ładowarce walczącej z Obcym.

Project Zomboid powraca z nową energią – duża aktualizacja w przygotowaniu

Hed, 9 stycznia 2012, 11:34

Gra Project Zomboid wkrótce otrzyma potężną aktualizację, która przyniesie sporo nowości. Twórcy produkcji tworzonej od wielu miesięcy borykali się z wieloma problemami w przeszłości, ale najwyraźniej wszystko jest na dobrej drodze. Project Zomboid to jeden z najciekawszych symulatorów przetrwania w obliczu inwazji zombie.

Zapytaj na GOL-u: Zdalne granie na PC?
Zapytaj na GOL-u: Zdalne granie na PC?

Adrian Werner, 9 stycznia 2012, 11:20

Nasi czytelnicy mają wiele pytań i cykl „Zapytaj na GOL-u" ma im pomóc znaleźć na nie odpowiedzi. W tym tygodniu Mariusz pyta o możliwość zdalnego grania na PC.

Cartoon Games - odc. 64 - Wynalazek
Cartoon Games - odc. 64 - Wynalazek

Otis, 9 stycznia 2012, 11:20

Star Wars: The Old Republic – konserwacja serwerów we wtorki
Star Wars: The Old Republic – konserwacja serwerów we wtorki

Hed, 9 stycznia 2012, 10:23

W najbliższy wtorek serwery Star Wars: The Old Republic zostaną wyłączone na kilka godzin w ramach rutynowej konserwacji, która będzie przeprowadzana każdego tygodnia.

Twórca serii The Legend of Zelda i Mario pracuje nad nową, jeszcze nieujawnioną grą

Sarge, 9 stycznia 2012, 10:10

Shigeru Miyamoto to jedna z najbardziej znanych postaci w firmie Nintendo, odpowiedzialna za takie marki jak Mario, Donkey Kong, czy The Legend of Zelda. W najnowszym wywiadzie japoński producent zdradził, że pracuje nad nową, jeszcze niezapowiedzianą grą.

The Elder Scrolls V: Skyrim i Battlefield 3 wciąż liderami list. Top 10 cyfrowej dystrybucji (2 - 8 stycznia)

Przemysław Zamęcki, 9 stycznia 2012, 08:40

Lista przebojów najchętniej kupowanych gier w dystrybucjach sieciowych Direct2Drive i Steam w dniach 2 - 8 stycznia 2012 roku.

Pogłoski na temat premiery Diablo III w przyszłym miesiącu

DogGhost, 9 stycznia 2012, 08:15

Jeden z amerykańskich sklepów zamieścił licznik wskazujący na to, że gra Diablo III ukaże się 1 lutego. Wiadomość tę zdementował przedstawiciel firmy Blizzard Entertainment, ale część sprzedawców w dalszym ciągu obstaje za premierą w przyszłym miesiącu.

Crafting Skills (Umiejętności Rzemiosła)
Crafting Skills (Umiejętności Rzemiosła)

Adrian Werner, 9 stycznia 2012, 07:04

Crafting Skills to jedna z kategorii Umiejętności Załogi. Zebrane podczas przygód surowce, materiały i plany techniczne warto wykorzystać do wytwarzania własnych przedmiotów. Zależnie od wybranej specjalizacji wasza załoga będzie mogła konstruować pancerze, uzbrojenie, implanty czy inne przydatne gadżety.