Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2012, 20:28

autor: Hed

Star Wars: The Old Republic – nowy Flashpoint już na testowym serwerze

Na oficjalnym serwerze testowym z gry Star Wars: The Old Republic pojawiła się najnowsza łatka o numerze 1.1. Firma BioWare wprowadzi w niej nową instancję typu Flashpoint oraz rozszerzoną wersję jednej ze znanych Operacji.

Star Wars: The Old Republic – nowy Flashpoint już na testowym serwerze  - ilustracja #1

Firma BioWare wprowadziła łatkę 1.1 do gry Star Wars: The Old Republic na publicznym serwerze testowym. To oznacza, że gracze mogą sprawdzić zapowiadaną nową zawartość przed jej oficjalną premierą, która powinna nastąpić już niedługo. Patch zawiera między innymi nowy Flashpoint oraz rozszerzoną wersję jednej z dotychczasowych Operacji.

Nowy Flashpoint nosi nazwę Kaon Under Siege i jest dostępny dla postaci na 50 poziomie doświadczenia (w trybie normalnym i trudnym). Kolejną nowością jest czterech bossów w Karagga’s Palace, jednej z Operacji. Twórcy gry zapowiadali oba dodatki już parę tygodni temu. Trafią one na wszystkie serwery jeszcze w tym miesiącu.

Star Wars: The Old Republic – nowy Flashpoint już na testowym serwerze  - ilustracja #2

Łatka oznaczona numerem 1.1 zawiera mnóstwo innych nowości, poprawek i zmian. Autorzy wypunktowali modyfikacje na oficjalnym forum gry. Przybliżymy je wam, gdy tylko patch wejdzie w życie na ogólnodostępnych serwerach, gdyż jeszcze parę rzeczy może ulec zmianie. Zdecydowanie będzie to jedna z największych dotychczasowych aktualizacji.

Publiczny serwer testowy służy do sprawdzania aktualizacji pod kątem ewentualnych błędów i ustawień, które wpływają negatywnie na rozgrywkę. Studio regularnie publikuje na nim najnowsze łatki przed wprowadzeniem ich na pozostałe, normalne serwery. Informacje dotyczące serwera testowego znajdziecie w tej sekcji forum gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic