Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 stycznia 2012

Zapowiedziano grę Digital Combat Simulator: P-51D Mustang

Adrian Werner, 22 stycznia 2012, 16:22

Mamy bardzo dobre wieści dla miłośników symulatorów. Studio Eagle Dynamics zapowiedziało właśnie grę Digital Combat Simulator: P-51D Mustang.

Gettysburg: Armored Warfare - wysyp informacji na temat sieciowej gry bitewnej Paradoxu

Adrian Werner, 22 stycznia 2012, 11:39

Na tegorocznej edycji imprezy Paradox Connect odbyły się pokazy sieciowej gry bitewnej Gettysburg: Armored Warfare. Dzięki temu dowiedzieliśmy się wiele nowego na temat tej produkcji.

Premiera Diablo III coraz dalej. Starszy producent gry odchodzi ze studia Blizzard

Kono, 22 stycznia 2012, 11:37

Wszystko wskazuje na to, że liczne zmiany w becie gry Diablo III to dopiero początek poprawek, które studio Blizzard chce wprowadzić. W związku z tym, premiera pełnej wersji hack'n'slasha może się nieco opóźnić. Dowiedzieliśmy się też, że Steve Parker, główny producent gry, odszedł z amerykańskiej firmy.

Nowe zwiastuny z koreańkiego MMOFPS F.E.A.R. Origin Online

Adrian Werner, 22 stycznia 2012, 11:20

Powoli dobiegają końca prace nad F.E.A.R. Origin Online, czyli koreańskim MMOFPS kontynuującym popularną serię strzelanek autorstwa studia Monolith Productions. Autorzy właśnie ogłosili datę startu zamkniętych beta testów i z tej okazji wypuścili również nowe zwiastuny.

Demo trybu kooperacji w grze Syndicate zadebiutuje 31 stycznia na Xbox Live i 1 lutego na PlayStation Network

Kono, 22 stycznia 2012, 10:07

Firma Electronic Arts poinformowała, że demo gry Syndicate pojawi się w Europie 31 stycznia na Xbox Live Marketplace i 1 lutego na PlayStation Network. Dowiedzieliśmy się również, jak zdobyć zremiksowane utwory z oryginalnej wersji gry.

Twisted Metal w złocie. Gra będzie zawierać PSN Pass

Kono, 22 stycznia 2012, 08:48

Przedstawiciele studia Eat Sleep Play ogłosili, że gra Twisted Metal weszła w fazę gold. Dowiedzieliśmy się również, że najnowsza produkcja Davida Jaffee będzie zawierać PSN Pass.