Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2012, 08:48

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Twisted Metal w złocie. Gra będzie zawierać PSN Pass

Przedstawiciele studia Eat Sleep Play ogłosili, że gra Twisted Metal weszła w fazę gold. Dowiedzieliśmy się również, że najnowsza produkcja Davida Jaffee będzie zawierać PSN Pass.

Przedstawiciele zespołu deweloperskiego Eat Sleep Play ogłosili za pośrednictwem Twittera, że gra Twisted Metal weszła w fazę gold, a tym samym prace nad nią zostały ukończone. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że najnowsza gra Davida Jaffee będzie posiadać PSN Pass.

Gracze, którzy korzystają z używanych gier, z pewnością nie są zbytnio zadowoleni z zaimplementowania PSN Pass w Twisted Metal. Informacje na ten temat zostały ogłoszone na tegorocznych targach CES, kiedy to jeden z pracowników studia Eat Sleep Play odpowiedział na pytanie redaktorów serwisu TheGamersHub i potwierdził tą wiadomość.

Twisted Metal w złocie. Gra będzie zawierać PSN Pass - ilustracja #1

Co to oznacza dla graczy? Przedstawiciel firmy Eat Sleep Play nie ujawnił żadnych konkretnych informacji. Możemy się jednak domyślać, że jeśli będziemy chcieli zagrać w trybie wieloosobowym przez sieci, a nabyliśmy używaną kopię tytułu, będziemy zmuszeni zakupić dodatkowy kod umożliwiający rozgrywkę online.

Twisted Metal zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 3. Tytuł pojawi się na europejskim rynku 17 lutego 2012 roku. Produkcja studia Eat Sleep Play będzie samochodową grą akcji, w której poprowadzimy jeden z dostępnych pojazdów i z pomocą różnego rodzaju broni rozprawimy się z przeciwnikami.