Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2012, 10:07

autor: Kono

Demo trybu kooperacji w grze Syndicate zadebiutuje 31 stycznia na Xbox Live i 1 lutego na PlayStation Network

Firma Electronic Arts poinformowała, że demo gry Syndicate pojawi się w Europie 31 stycznia na Xbox Live Marketplace i 1 lutego na PlayStation Network. Dowiedzieliśmy się również, jak zdobyć zremiksowane utwory z oryginalnej wersji gry.

Firma Electronic Arts poinformowała, że zapowiedziane niedawno demo gry Syndicate pojawi się na Xbox Live 31 stycznia 2012 roku w Europie i USA. Amerykańscy użytkownicy PlayStation Network dostaną wersję demonstracyjną w tym samym dniu, a europejscy posiadacze PlayStation 3 będą musieli poczekać do 1 lutego 2012.

Wersja demonstracyjna pozwoli sprawdzić misję kooperacyjną nazwaną Western Europe, w której będzie mogło wziąć udział maksymalnie cztery osoby. Zadaniem graczy będzie przeniknięcie do wnętrza organizacji Cayman Global i przechwycenie planów technologicznych, a następnie zlikwidowanie pułkownika Enrico Gabrona i odesłanie jego ludzi za Ocean Atlantycki. Demo będzie dostępne przez ograniczony czas na Xbox Live Marketplace oraz na PlayStation Network.

Demo trybu kooperacji w grze Syndicate zadebiutuje 31 stycznia na Xbox Live i 1 lutego na PlayStation Network - ilustracja #1

Więcej informacji o Syndicate znajdziecie na jej oficjalnej stronie. Dowiedzieliśmy się również, że jeśli zostaniecie fanami facebookowego profilu gry, to będziecie mogli pobrać zremiksowane utwory z oryginalnego Syndicate, który pojawił się w 1993 roku. Przy odświeżonych wersjach motywów muzycznych pracowali Digitalism, Flux Pavillion oraz Skrillex.

Syndicate zadebiutuje 24 lutego 2012 roku w Europie i trzy dni wcześniej w Stanach Zjednoczonych. Produkcja zespołu Starbreeze AB pojawi się w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Electronic Arts Polska.