Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2012, 17:25

autor: Marcin "Sarge" Skierski

W tym miesiącu ukaże się demo trybu kooperacji w grze Syndicate

Pod koniec stycznia w usługach Xbox Live oraz PlayStation Network zadebiutuje wersja demonstracyjna gry Syndicate. Demo pozwoli sprawdzić jedną z misji dostępnych w trybie kooperacji.

Firma Electronic Arts potwierdziła, że nadchodzący remake gry Syndicate doczeka się wersji demonstracyjnej. Fani otrzymają ją jeszcze w tym miesiącu.

Wydawca poinformował, że demo pozwoli sprawdzić tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy i ukaże się „pod koniec stycznia” w usługach PlayStation Network oraz Xbox Live. Oznacza to, że wersji demonstracyjnej możemy się spodziewać w najbliższy wtorek (w środę dla europejskich posiadaczy PlayStation 3), a najpóźniej za dwa tygodnie. Niestety, pecetowcy prawdopodobnie będą musieli obejść się smakiem.

W tym miesiącu ukaże się demo trybu kooperacji w grze Syndicate - ilustracja #1

W demie znajdziemy kooperacyjną misję Western Europe - jedną z dziewięciu obecnych w końcowym produkcie, stanowiących swego rodzaju dodatek do kampanii dla jednego gracza. W wersji demonstracyjnej gracze będą musieli przeniknąć do wnętrza organizacji Cayman Global, zamordować pułkownika Enrico Gabrona, ukraść plany technologiczne, a następnie odesłać jego ludzi za Ocean Atlantycki.

Syndicate zadebiutuje 24 lutego bieżącego roku w Europie i trzy dni wcześniej w Stanach Zjednoczonych. W przygotowaniu są wersje na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Electronic Arts Polska.