Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2012, 18:00

autor: Jaxa

Klasy podstawowe i klasy zaawansowane

Wybór klasy postaci to najważniejsza decyzja w grach MMO. Mamy nadzieję, że dzięki naszym opisom będzie on łatwiejszy, a postacie, które wybierzecie, posłużą wam miesiące, jeżeli nie lata.

Klasy podstawowe i klasy zaawansowane - ilustracja #1

Wkraczając w uniwersum Starej Republiki, na początku musimy zadecydować, jaką ścieżką podążymy, zwiedzając przygotowane dla nas planety. BioWare daje nam do wyboru aż osiem zupełnie różnych ścieżek, pozwalających nam przeżyć osiem zupełnie rożnych przygód z konfliktem pomiędzy Imperium a Republiką w tle.

Należy jednak pamiętać, że gry MMO, nawet z tak rozbudowanym wątkiem fabularnym, to nie tylko samotna eksploracja świata. To również gra z innymi ludźmi, wspólne pokonywanie przeciwności w scenariuszach PvE lub ścieranie się z graczami z przeciwnej frakcji. Wybór klasy, a potem klasy zaawansowanej, decyduje nie tylko o naszych przyszłych możliwościach i charakterze tego, co będziemy robić, podążając wątkiem fabularnym, ale także o tym, jakiego typu wyzwań będziemy szukać, gdy go już ukończymy.

Poniżej można znaleźć zestawienie, które pomoże wam wybrać odpowiednią dla was klasę i klasę zaawansowaną.

Klasy podstawowe i klasy zaawansowane - ilustracja #2

Imperium Sith

Klasy podstawowe i klasy zaawansowane - ilustracja #7

Republika

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic