Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2012, 14:16

autor: Hed

Cargo 3 – zobacz zwiastun nowej polskiej strzelanki w klimatach Dead Space

Pojawił się trailer polskiej strzelanki Cargo 3, w której wybierzemy się na planetę górniczą Argos 9, aby zmierzyć się z przerażającymi potworami. Produkcja rodzimego studia Vinci Games przypomina takie tytuły jak Dead Space, czy Aliens vs. Predator.

W sieci pojawił się zwiastun futurystycznej strzelanki pierwszoosobowej Cargo 3, którą tworzy polskie studio Vinci Games. Produkcja będzie rozgrywała się w przyszłości i ma łączyć szybką akcję z elementami horroru science-fiction. Na oficjalnej stronie tytułu korzystającego z technologii Unreal Engine 3 znajduje się parę informacji na jego temat i kilka pierwszych grafik koncepcyjnych.

W grze zostaniemy wysłani na planetę górniczą Argos 9, na której Ziemianie wydobywają wyjątkowo cenny metal nitium. Jak to zwykle bywa w tego typu opowieściach, kontakt z kolonią wydobywczą urwał się w tajemniczych okolicznościach. Bohater gry będzie miał osobisty cel w wyprawie – spróbuje odnaleźć rodzinę. Co zastaniemy na miejscu? Oczywiście bestie z piekła rodem.

Zwiastun Cargo 3 możecie zobaczyć powyżej. Materiał robi wrażenie przede wszystkim mocną muzyką, bo rozgrywka i grafika będą pewnie odbierane różnie. Można powiedzieć, że produkcja wygląda całkiem nieźle i nawiązuje do takich tytułów jak Dead Space, czy Aliens vs. Predator. Szykuje się więc gra dla fanów przemierzania mrocznych futurystycznych korytarzy, w których czają się potwory.

Twórcy Cargo 3 szykują kampanię dla pojedynczego gracza oraz dynamiczną, krwawą rozgrywkę. Całość zostanie utrzymana w mrocznym i jednocześnie realistycznym klimacie. Gra jest tworzona w oparciu o technologię Unreal Engine 3 i podobno nie będzie miała wygórowanych wymagań sprzętowych. Data premiery jest nieznana – plan zakłada wydanie tytułu na pecetach i być może Xboksie 360.

  1. Oficjalna strona Cargo 3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.