Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2012, 13:59

autor: Kono

Sesje nagraniowe do gry StarCraft II: Heart of the Swarm trwają. Kiedy premiera?

Tricia Helfer za pośrednictwem serwisu Twitter ujawniła, że bierze udział w sesjach nagraniowych do gry Starcraft II: Heart of the Swarm. Aktorka, oprócz opublikowania krótkiej notki i zdjęcia, nie zdradziła nic więcej.

Tricia Helfer, znana fanom gier firmy Blizzard jako głos Kerrigan, ujawniła za pośrednictwem serwisu Twitter, że brała udział w nagraniach do najnowszego dodatku do gry StarCraft II, zatytułowanego Heart of the Swarm.

Oprócz krótkiej notki na Twitterze i zdjęcia Tricii w studiu nagraniowym z kopią scenariusza Heart of the Swarm, nie mamy żadnych dodatkowych informacji dotyczących najnowszego dodatku do StarCrafta II. Można jednak przypuszczać, że skoro aktorzy wzięli się do pracy, to być może już wkrótce pojawią się nowe zwiastuny lub nawet przybliżona data wydania gry.

Sesje nagraniowe do gry StarCraft II: Heart of the Swarm trwają. Kiedy premiera? - ilustracja #1

Warto przypomnieć, że pierwsza z trzech „części” StarCraft II, zatytułowana Wings of Liberty, zadebiutowała 27 lipca 2010 roku. Od tamtej chwili minęło ponad półtora roku. Fani RTS-owej serii autorstwa firmy Blizzard zapewne z otwartymi ramionami przyjęliby kolejny rozdział historii Kerrigan i Jima Raynora, a fani e-sportu nowe jednostki oraz dodatki do trybu multiplayer.

Przypominamy, że wraz z premierą StarCraft II: Heart of the Swarm, studio Blizzard zamierza wprowadzić Blizzard Arcade, czyli portal ułatwiający publikowanie modów do drugiej części najpopularniejszej na świecie gry z gatunku RTS. Co ciekawe, dzięki temu rozwiązaniu, twórcy będą mogli zarabiać poprzez pobieranie opłat za korzystanie ze stworzonych przez siebie modyfikacji.