Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2012, 11:42

autor: Sarge

Zapowiedź kolejnych dodatków DLC do gry Uncharted 3 i premiera pakietu map

Amerykański blog PlayStation przyniósł nowe informacje na temat nadchodzących dodatków DLC do gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a. Z kolei dzisiaj zadebiutuje rozszerzenie Flashback Map Pack #1, czyli pakiet odświeżonych map z drugiej części serii.

Studio Naughty Dog zapowiedziało nowe dodatki DLC do gry Uncharted 3: Oszustwo Drake’a, wśród których prawdopodobnie znajduje się kooperacyjne rozszerzenie. Dzisiaj w usłudze PlayStation Network zadebiutuje także nowy pakiet map do trybu multiplayer.

Zapowiedź kolejnych dodatków DLC do gry Uncharted 3 i premiera pakietu map - ilustracja #1

Paradoksalnie, najbardziej interesujący z zapowiadanych dodatków DLC jest owiany największą tajemnicą. Twórcy udostępnili tylko powyższy screen jako formę wskazówki, czym może być nadchodzące rozszerzenie. Choć zdjęcie pozornie mogłoby wskazywać na fabularne DLC, to obecność różnych postaci z dwóch odsłon serii raczej wyklucza takie rozwiązanie. Prawdopodobnie będziemy mieli więc do czynienia z nowymi misjami do trybu kooperacji.

Twórcy byli bardziej konkretni jeśli chodzi o trzy inne dodatki DLC, które zostaną wypuszczone w najbliższym czasie. Rogues Pack 1 oraz Rogues Pack 2 będą stanowić pakiety kilku mniej lub bardziej ważnych przeciwników z trzeciej części Uncharted, którymi zagramy w trybie multiplayer. Z kolei Donut Pack 1 zaoferuje zestaw grubych bohaterów i wrogów z kampanii dla jednego gracza. Zdjęcia wybranych postaci znajdziecie na łamach amerykańskiego bloga PlayStation.

Dzisiaj w ramach popołudniowej aktualizacji PlayStation Store otrzymamy rozszerzenie Flashback Map Pack #1. Jest to pakiet czterech map do trybu multiplayer: Cave, Fort, Lost City oraz Sanctuary. Są to odświeżone wersje aren znanych z gry Uncharted 2: Among Thieves – zastosowano m.in. odmienione efekty świetlne, tekstury oraz warunki pogodowe.

Zapowiedź kolejnych dodatków DLC do gry Uncharted 3 i premiera pakietu map - ilustracja #2

Jedna z dodatkowych map - Fort

Flashback Map Pack #1 będzie kosztować 9,99 dolarów, co w polskim PlayStation Network przełoży się prawdopodobnie na cenę 36 złotych. Rozszerzenie będzie dostępne za darmo dla posiadaczy przepustki Fortune Hunter’s Club. Uprawnia ona do otrzymania siedmiu dodatków DLC do trybu multiplayer (trzy z postaciami oraz cztery z mapami) i kosztuje 89 złotych, co jest tak naprawdę 45% zniżką w porównaniu do łącznej kwoty za wszystkie rozszerzenia kupowane osobno.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a to trzecia odsłona popularnej serii gier akcji opowiadającej o przygodach młodego awanturnika Nathana Drake’a. Gra została wydana w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej przez firmę Sony Computer Entertainment Polska.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.