Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2012, 19:05

autor: Sarge

Kontrakty sieciowym trybem z wyzwaniami w grze Hitman: Rozgrzeszenie

Chociaż w grze Hitman: Rozgrzeszenie zabraknie tradycyjnych rozgrywek multiplayer, to twórcy przygotowują sieciowy tryb Kontrakty. Gracze będą w nim przechodzić specjalnie przygotowane wyzwania, walcząc o jak najwyższy wynik punktowy.

Studio IO Interactive ujawniło szczegóły na temat „asynchronicznego trybu sieciowego” Kontrakty w grze Hitman: Rozgrzeszenie. Pozwoli on na współzawodniczenie z innymi graczami o jak najwyższy wynik punktowy w poszczególnych poziomach.

W trybie Kontrakty gracze będą mogli wziąć udział w wyzwaniach, w których głównym zadaniem będzie wyeliminowanie określonych celów. Do wyboru otrzymamy różne etapy, uzbrojenie, a także osoby, które przyjdzie nam zlikwidować. Sami będziemy mogli tworzyć wyzwania, ale twórcy udostępnią również ich oficjalne odpowiedniki. Każdy kontrakt musimy wypełnić w jak najkrótszym czasie, w możliwie najlepszym stylu i bez udziału świadków.

Kontrakty sieciowym trybem z wyzwaniami w grze Hitman: Rozgrzeszenie - ilustracja #1
Agent 47 niedługo powróci w nowej grze

System przyzna określoną liczbę dolarów w zależności od tego, jak dobrze nam pójdzie. Pieniądze spożytkujemy na zakup nowych broni, strojów, czy ulepszeń, które będzie można odblokować także w trakcie przechodzenia kampanii dla jednego gracza. Uzyskany wynik w trybie Kontrakty zostanie przesłany na serwery IO Interactive, a następnie pozostali posiadacze gry spróbują go pobić.

Hitman: Rozgrzeszenie zadebiutuje 20 listopada bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Cenega w polskiej wersji językowej na wszystkich trzech platformach sprzętowych. Szczegółowe informacje na temat lokalizacji powinny zostać podane wkrótce.