Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 lutego 2013, 16:55

autor: luckie

Marka Hitman doczeka się kolejnego filmu

Agent 47 to tytuł nowego filmu inspirowanego serią gier Hitman. Główną rolę zagra aktor znany z filmów z cyklu Szybcy i Wścieki, Paul Walker. Fabuła nie będzie kontynuacją produkcji z 2007 roku, lecz opowie własną historię.

Agent 47 ponownie zagości na dużym ekranie - Marka Hitman doczeka się kolejnego filmu - wiadomość - 2013-02-06
Agent 47 ponownie zagości na dużym ekranie

Wytwórnia Fox International Productions zamierza nakręcić kolejny film akcji z łysym zabójcą w roli głównej. Obraz, noszący tytuł Agent 47, ma opowiadać historię niezwiązaną z filmem Hitman z 2007 roku. Reżyserem produkcji zostanie debiutujący Aleksander Bach, który w swoim dorobku ma na razie jedynie reklamy telewizyjne. Tytułowego Agenta 47 zagra Paul Walker, aktor znany m.in. z filmów z cyklu Szybcy i Wściekli (wcielił się w rolę Briana O'Connera). Zastąpi w tej roli Timothy’iego Olyphanta, znanego z poprzedniego filmu o płatnym zabójcy. Scenariusz do filmu napiszą Skip Woods (scenarzysta Hitmana z 2007 roku) i Michael Finch.

Paul Walker (kadr z filmu Chętni na kasę)
Paul Walker (kadr z filmu Chętni na kasę)

Ze względu na popularność gier z serii Hitman, ożywioną ostatnio dzięki najnowszej odsłonie, Hitman: Rozgrzeszenie, firma Fox International Productions liczy na sukces filmu. Sceny do Agenta 47 kręcone będą w Berlinie i Singapurze. Produkcja obrazu ma rozpocząć się w czerwcu, gdy Paul Walker zakończy wszelkie prace związane z Szybcy i Wściekli VI.

Marka Hitman doczeka się kolejnego filmu - ilustracja #3Pierwszy film inspirowany znaną serią gier o Agencie 47 powstał w 2007 roku. Hitman wyreżyserowany został przez Xaviera Gensa, a główną rolę odegrał Timothy Olyphant. Produkcja zebrała dość niskie noty (średnia ocen na Metacriticu wynosi zaledwie 35), lecz mimo to zarobiła na całym świecie około 100 milionów dolarów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hitman: Rozgrzeszenie

Hitman: Rozgrzeszenie